Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Практичний курс «Я створюю школу!»

Андрей Тест 10 Червня 2021 Київ 66

Привіт! Нас звати Іра Браницька та Влада Бандурко. Ми мріємо, щоб кожна дитина в Україні мала доступ до якісної та сучасної освіти.

Щоб на крок наблизитися до втілення мрії ми започаткували проєкт «Я створюю школу!». Це спільнота людей з великим серцем, які не чекають змін в системі освіти, а прагнуть їх створювати. Саме тому вони наважилися на великий вчинок – відкрити школу!

Організатор: Владислава Бандурко

Якщо ви давно мрієте відкрити власну школу та сповнені рішучості не відкладати цей намір у шухляду, давайте знайомитись!

Чим ми можемо бути вам корисними?

Безперечно досвідом! І готовністю ним ділитися.

Кожен учасник нашої спільноти зможе пройти практичний навчальний курс «Я створюю школу!», долучитися до стажування в чинних школах та отримувати консультативну підтримку на всіх етапах створення власного проєкту, від концепції до безпосередньої роботи школи.

Ми хочемо, щоб по всій Україні відкривалися нові сучасні школи, та діти у будь-якому місті мали доступ до іншої освіти. Ви теж? Тоді долучайтеся!

Детальніше про курс http://create.school.tilda.ws/


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події