Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Петриківський розпис

Олексій Заваденко 28 Травня 2020 Київ 2211

Сьогодні етнічні мотиви набувають неабиякої популярності як в декорі предметів побуту, так і в дизайні одягу та інтер’єру. Тож запрошуємо вас на майстер-клас з петриківського розпису, аби оволодіти унікальною технікою, що походить з українського села Петриківка.

Традиційно цим орнаментом оздоблювали стіни сільських хат або печі. В наші дні його використовують в інтер’єрах сучасних квартир, кафе та ресторанів.

На майстер-класі з петриківського розпису в Києві художники навчать вас виконувати основні елементи композицій, створених у цій техніці, розкажуть про традиційний український орнамент та його значення. Кожен учасник заняття створить оригінальну прикрасу для свого житла – розписану дощечку.

Усіма матеріалами для творчості забезпечує наша студія. Пензлі, акрилові фарби та дерев’яні заготовки для розпису чекатимуть лише на вас та ваше натхнення! Під керівництвом професійного майстра ви будете навчатися надзвичайно цікавій техніці Петриківки, а також експериментувати з поєднаннями кольорів та відтінків. Лише трішки зусиль – і з-під вашого пензля народяться фантастичні пишні квіти та казкові пташки!

Петриківський розпис однаково захоплює і дорослих, і дітей, тож сміливо беріть на майстер-клас навіть малюків, якщо їм вже виповнилось 6 років. Ваші донька чи син разом з вами отримають новий творчий досвід, створять власний розписаний виріб і будуть безмежно вдячні за такий подарунок. А проведений разом з батьками час на майстер-класі неодмінно стане одним із їхніх найтепліших спогадів дитинства!

Завітайте на майстер-клас із петриківського розпису і пориньте в неповторну атмосферу творчості разом з нами!

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


Організатор: Арт-студія "Ліхтарик"

28 Травня 2020 - 18 Грудня 2020

15:00 - 16:30

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/petrikivskiy-rozpis/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Арт-студія "Ліхтарик"

Київ, вул. Бастіонна 5а

+38(068)270-70-86

+38(095)661-33-81

https://lihtaryk.com.ua

https://www.facebook.com/Lihtaryk

Написати повідомлення
Події