Papaya Camp “Історiя майбутнього. Лiс”

Olena Lapikova 27 Жовтня 2019 Буча 284

Запрошуємо дiтей 10-13 рокiв
приєднатися до осіннього Papaya Camp “Історiя майбутнього. Лiс”
27 жовтня - 2 листопада у Бучі.

Ми створюємо умови, в яких дiти хочуть задавати питання, разом із професійним тренером вчаться критично мислити, з легкiстю пiрнають у новi знання та весело здобувають навички, важливi завтра. Саме так дитина відпочиває від шкільного розкладу і продовжує розвиватися.

Про що буде осінній табір?
Дорослi часто говорять про свiдоме життя, забуваючи на власному прикладі показувати, коли жити та що усвідомлювати. Діти зовсім скоро зіштовхнуться із реальністю, до якої ми, дорослi, їх не підготували: неймовірні сьогодні професії, кліматичні зміни, екологія стосунків та розквіт технологій. Якщо включитися у питання майбутнього зараз, то є шанс “підстелити соломи” майбутньому поколінню. Отже, коли і як закладаються основи свідомого життя? Цієї осені ми пропонуємо гру - як шлях знайомства підлітків із цією цікавою темою.

Papaya Camp - простір для формування вільної особистості, те, чого не вистачає сучасній освіті, крута атмосфера та результати, націлені на майбутнє.

Що: осінній табір "Історія майбутнього. Ліс"
Реєстрація 👉 cutt.ly/MwJvZmg
Де: вул.Інститутська, 22. м. Буча, Зелена Буча,
Коли: 27 жовтня -2 листопада


27 Жовтня 2019 - 02 Листопада 2019

08:00 - 23:00

вулиця Інститутська, 22, ГНЦ "Зелена Буча"

https://www.facebook.com/camp.papaya/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події