Осінь на Плутоні 2.0.Курс з кінодокументалістики для підлітків

Сашко Брама 01 Червня 2020 Київ 604

Хочеш зняти власне кіно? Попрацювати з професійними режисерами та розповісти історію своєї родини?
Тоді бери участь у проєкті "Осінь на Плутоні 2.0."

Наша команда — це незалежні театральні митці Sashko Brama та Олена Апчел (Olena Apchel) Чотири роки тому ми почали працювати у львівському геріатричному пансіонаті (такі заклади ще називають будинками для літніх осіб) і записали історії дідусів та бабусь, які там мешкають. На основні цих матеріалів створили театральну виставу “Осінь на Плутоні” https://www.facebook.com/FallOnPluto/, а тепер хочемо дати можливість українським підліткам зняти документальні фільми про їхніх старших родичів.

Ми знаємо, скільки цікавого та щемливого можуть розповісти наші бабусі та дідусі. Разом з тим розуміємо, що часто у молоді не вистачає часу для діалогу з літніми родичами. Про що говорити? Як почати розмову? І, взагалі, навіщо це потрібно? Ментори проєкту “Осінь на Плутоні 2.0” навчать тебе знімати історії, які захочеться передивлятися знов і знов.

Майстер-класи з документалістики відбудуться на платформі Zoom. Після у тебе буде час на те, щоб зняти своє кіно, а команда “Осінь на Плутоні 2.0” його професійно змонтує та опублікує на сторінці проєкту.

Заявку на участь у проєкті “Осінь на Плутоні 2.0” можуть подавати підлітки з усієї України, особливо заохочуємо брати участь мешканців сіл та маленьких міст: https://forms.gle/t5sts4uEUtbxSwqq5.

Перші 120 учнів, які надішлють заявки, отримають можливість пройти навчання — тому не барись!
Проєкт триватиме до 31 жовтня.

Участь безкоштовна.

Для роботи на майстер-класах знадобиться смартфон та вільний доступ до інтернету.

Отже, надсилай заявку, і ми разом розповімо історію твоєї родини!

Зверни увагу, для того, щоб подати заявку на участь (посилання вище), потрібно зайти у свій обліковий запис Google. Якщо у тебе виникнуть з цим складнощі чи ти матимеш додаткові питання про проєкт, звертайся на пошту: [email protected]. Ми обов'язково допоможемо тобі усе зрозуміти.

Проєкт “Осінь на Плутоні 2.0” втілюється за підтримки Український культурний фонд

 


01 Червня 2020 - 31 Жовтня 2020

19:00

онлайн-подія

https://www.facebook.com/events/3020985154794897/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події