Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Онлайн-зустріч з Swiss Education Group: як вступити до магістратури в Швейцарії

Надія Федченко 26 Листопада 2020 Київ 84

26 листопада 2020 року відбудеться вебінар з представником приймальної комісії SEG Гораном Йордановим. У вас буде нагода познайомитись з діяльністю швейцарської освітньої групи, а також з програмами навчальних закладів. Вебінар проводиться для студентів старших курсів, які бажають продовжити освіту за кордоном, для випускників, в тому числі й бакалаврату, які прагнуть отримати диплом магістра, а також для молодих фахівців, які хочуть побудувати нову кар’єру за допомогою нових знань.

На вебінарі у вас буде можливість:

· Познайомитися з представником Swiss Education Group Гораном Йордановим

· Подивитись презентації навчальних закладів, які входять до Swiss Education Group

· Детальніше дізнатися про магістерські програми та про особливості навчання та проживання у Швейцарії

· Обговорити умови вступу до швейцарських навчальних закладів.

Дізнайтесь, які кар'єрні перспективи відкриває диплом швейцарських вишів SEG, а також про переваги всіх навчальних закладів провайдера. Ви отримаєте відповіді на питання про те, як проходить навчання, скільки воно триває і коштує, чи потрібна майбутньому студенту підготовка та які є особливості вступу.

SEG пропонує кілька магістерських програм, вибирайте свою:

  1. Управління бізнесом у сфері міжнародного туризму та гостинності в César Ritz Colleges Switzerland. Програма готує випускників до запуску та підтримки сталого та прибуткового бізнесу в складних глобальних умовах. Ступінь присуджується після захисту бізнес-плану або дисертації та акредитується університетом Дербі, Великобританія. Передбачає стажування 4-6 місяців у Швейцарії та інших країнах світу.
  2. Бізнес адміністрування (MBA) від Hotel Institute Montreux. Програма в партнерстві з DeVos при Університеті Нортвуда. Це змішана програма, яка розрахована на один рік та орієнтована на студентів, які закінчили бакалаврат. Перші шість місяців навчання проходять у Швейцарії, а другі – онлайн разом з додатковим стажуванням.
  3. Готельний і ресторанний менеджмент від Hotel Institute Montreux. Програма розвиває навички управління у сфері гостинності. Підходить для студентів, які прагнуть отримати керівні посади на міжнародному рівні в сфері гостинності та бізнесу. Бізнес-спрямованість програми включає спеціалізації в області фінансового аналізу та управління капіталом, людського капіталу й розвитку, управління бізнесом по франшизі або управління брендами класу люкс.
  4. Управління курортно-оздоровчими установами від Swiss Hotel Management School. Програма надає студентам управлінські та лідерські навички, необхідні в галузі, і пропонується у двох форматах: оффлайн в кампусі або в комбінації оффлайн та онлайн. Триває 5 місяців в кампусі в Лейзен.Також відкриті програми з управління міжнародним готельним бізнесом (тривалістю 18 тижнів) і з міжнародного менеджмента у сфері гостинності (три різні спеціалізації).
  5. Управління кулінарним бізнесом від Culinary Arts Academy Switzerland. Абсолютно нова програма в області управління кулінарним бізнесом орієнтована на тих, хто хоче змінити кар'єру, підприємців у сфері харчових продуктів і напоїв, а також любителів кулінарії. Мета – підготовка не кухарів, а менеджерів, які матимуть практичні знання і розуміння роботи на кухні.

Організатори заходу:

Swiss Education Group (SEG) – це швейцарська освітня група, яка включає 5 провідних вищих навчальних закладів. Школи SEG входять в ТОП-25 навчальних закладів за версією QS World University Rankings в напрямку Hospitality & Leisure Management.

DEC Education – єдина у своєму роді міжнародна освітня компанія, яка розробляє освітні стратегії для дітей і студентів. Компанія-організатор найбільших освітніх виставок за участю престижних університетів, шкіл-пансіонів, мовних центрів світу.

Коли буде проходити: 26 листопада о 17:00

Де: онлайн-платформа Zoom

Як стати учасником: зареєструватися за посиланням https://bit.ly/35L7gZP


26 Листопада 2020

17:00 - 18:30

онлайн-подія

https://bit.ly/35L7gZP

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події