Онлайн програма Есе та теорія аргументації

Тетяна Патокова 09 Квітня 2020 Київ 195

Вчимося писати есе - програма для підлітків 14-17 років, початок 9 квітня о 16:00.

Як народжується свій погляд на світ? Як виразити себе і свою точку зору, щоб бути зрозумілим?

Розвинений навик написання есе — це вміння формулювати думку, виділяти головне, аргументувати і бути переконливим. Ця важлива навичка знадобиться підліткам не тільки в школі та на ЗНО, але також в вишi, в дорослому житті, адже вміння переконувати інших — це наш шлях до лідерства.

Ми пропонуємо шість онлайн занять з Надією Адаменко, кандидатом філософських наук, співорганізатором Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів у формі академічного есе, членом міжнародного журі олімпіади з написання есе у Чорногорії (2018 р.) та Італії (2019 р.)

Кожне заняття дозволить зробити крок до вміння виражати свої думки більш чітко, ясно і послідовно. Проходження курсу зажадає зусиль самоорганізації, оскільки підлітки представлять викладачеві фрагменти своїх письмових робіт, які будуть проаналізовані та отримують рекомендації для покращення.

Заняття по четвергах з 16:00, тривалість 1,5 години. Заняття проходять на платформі Zoom, для обміну інформацією використовуємо Google Class.

Кількість учасників тренінгу обмежено (10 осіб), щоб був простір для обговорення робіт кожного.

Надія Адаменко запрошує: 
Кожному вільно дозволити собі бути творчим! Спробуйте! Хоча цей курс відбуватиметься онлайн, проте варто налаштовуватися передусім на цілеспрямовану зустріч з самим собою, зі своїми думками, логікою та творчістю. 

Ми разом пройдемо шлях невдачами й перемогами, бажаннями та страхами, мріями і надіями. І коли прийдемо до завершення курсу, у кожного буде своє написане есе, подоланий виклик самокритики та приємне відчуття задоволення собою.

Деталі та реєстрація на сайті: https://www.startnow.com.ua/k-c…/learning-to-write-an-essay/


Організатор: Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

09 Квітня 2020 - 14 Травня 2020

16:00 - 17:30

бульвар Шевченка, 36Б

https://www.startnow.com.ua/k-course/learning-to-write-an-essay/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

м. Київ, бул. Шевченка, 36Б

(067) 466-4024

(067) 441-6290

http://www.startnow.com.ua/

https://www.facebook.com/startnow.school

Написати повідомлення
Події