Навчання та працевлаштування людей з синдромом Дауна

Освіта Нова 05 Грудня 2019 Київ 475

5-6 грудня в Києві відбудеться щорічна конференція ВБО «Даун Синдром», присвячена шкільній допрофесійній підготовці, працевлаштуванню та самостійному життю людей із ментальною інвалідністю. На дводенній конференції найкращі спеціалісти з усього світу поділяться практичними навичками
та досвідом роботи з людьми із ментальною інвалідністю, розкажуть як підготувати їх до самостійного життя, що треба знати при їх працевлаштуванні, як працює інклюзивна та спеціальна освіта за кордоном. І головне – як все це можна втілити в Україні.

Конференція буде корисною для директорів, методистів та вчителів спеціальних та загальноосвітніх шкіл, які впроваджують інклюзивну форму навчання. Будемо раді участі представників Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти та науки України.

Запрошуємо представників громадських організацій, що супроводжують молодь та дітей з ментальною інвалідністю. Сподіваємося, що наш досвід буде корисним для представників бізнесу, які планують або вже працевлаштували людей з ментальною інвалідністю.

Серед спікерів заходу будуть дві представниці Європейської Даун Синдром Асоціації - Кора Хальдер (Німеччина), членкиня ради та Анна Контарді (Італія), віце президентка цієї Асоціації. Також учасники зможуть почути таких фахівців з Нідерландів як Хенк Бонс та Йоланда де Вріес, Арєнда Василенко-ван де Рее(Україна - Нідерланди), Іванна Віхтинська (Україна), Наталія Ліщук (Україна) та інших.

Повна програма конференції:
https://drive.google.com/file/d/0B2MwFq9bnHQhazNSdk1Qb0VWNHdlVzNkUHJTRGN3RThLQVdj/

Реєстрація на конференцію за посиланням: https://forms.gle/KUZem28iL9BLbfkj9

Участь БЕЗКОШТОВНА
 


05 Грудня 2019 - 06 Грудня 2019

08:30 - 18:00

м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 17/52, 2-й поверх

https://www.facebook.com/events/572420903500666/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події