Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Міні-EdCamp Kyiv "Ідеальна школа: параметри виміру"

Освіта Нова 01 Листопада 2018 Київ 2776

Шановні колеги! 


Ми відкриваємо реєстрацію на mini-EdCamp "Ідеальна школа: параметри виміру" (Київ, 01.11.2018) ще до формального оголошення результатів національного відбору і разом з вами чекаємо, кого саме EdCamp-Україна визначить серед переможців конкурсу програми EdCamp in a Box 4.0, яке відбудеться у другій половині жовтня.

Хочемо звернути вашу увагу, що наша (не)конференція буде повністю дотримуватися принципів EdCamp, тому було прийнято рішення так її назвати. І сподіваємося, що наша заявка буде підтримана командою EdCamp, бо сповідуємо спільні цінності і формат проведення.

Але маємо необхідність обговорити з вами стандарти та критерії "ідеальної школи" ще на початку листопаду, бо це обговорення матиме реальний вплив на ухвалення важливих рішень і його важливо провести саме в цей час.

Сподіваємося на розуміння!

1 листопада 2018 року запрошуємо освітян та всіх зацікавлених у якісній освіті з усієї України до дискусії про те, якою має бути "ідеальна школа", за якими напрямами та за якими критеріями можна визначити якість освітньої діяльності та якість освіти у закладі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, БУДЬ ЛАСКА: ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА РОЗГЛЯДУ ВАШОЇ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ - ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ АНКЕТИ ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ

https://goo.gl/forms/t6N4b7MFgZLDfCdK2

ПЕРЕД ТИМ, ЯК ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТУ, ПРОСИМО УВАЖНО І ДО КІНЦЯ ПРОЧИТАТИ ІНФОРМАЦІЮ НА СТОРІНЦІ РЕЄСТРАЦІЇ 

==========================

Що зробити, щоб школа і освіта загалом виконували суспільний запит на якісну освіту, а суспільство - справедливо оцінювало діяльність закладу? 

Нас очікують дискусії, майстер-класи, тренінги, робота у фокус-групах тощо, у яких візьмуть участь вчителі, керівники закладів освіти, Державної служби якості освіти, Українського центру оцінювання якості освіти, Міністерства освіти і науки України.

Приєднуйтеся!

#ОновлюємоОсвітуРазом
#EdCamp 
#НоваУкраїнськаШкола


01 Листопада 2018

09:00 - 17:00

СШ 148 ім. Івана Багряного м. Києва Вул. Будівельників, 37, Kyiv, Ukraine, 02100

https://www.facebook.com/events/260777491244513/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Дописи
Події