Методи фасилітації: Кругла методика. Ігри інтегральної освіти.

Наталия Чуприна 09 Вересня 2017 Київ 3093

Кругла методика (інтегральна методика) – одна з методик фасилітації, яка робить акцент на об’єднанні саме тому, що людина може стати щасливою лише там, де складаються добрі відносини між людьми.

Вміння налагоджувати горизонтальні зв’язки, спілкуватись друг з другом, будувати ефективні відносини – найважливіші речі для успішної комунікації. 
Як спілкватись, щоб чути один одного, сприймати і домовлятись, вирішувати спільні задачі і досягати порозуміння?
Як отримати навики практичного застосування методів фасилітації для налагодження взаємовідносин між підлітками, батьками, вчителями, громадою?
Школа освітнього коучингу в рамках курсу «Методи фасилітації в освіті. Коучинг підхід» відкриває підготовку тренерів та мережу «Community «Integral Club» - тренерський курс 9-10 вересня 2017 року.
Реєстрація тут https://goo.gl/CnQrrK

Людство у своєму розвитку має перейти від стратегії змагань і оцінювання себе з іншими до стратегії об’єднання з іншими людьми і партнерства. Ця методика дає практичний інструментарій для цього і діє саме як інструмент взаємовключення та націлена на зближення позицій налагодження відносин, конструктивні рішення та дружні відносини.
Ігри інтегральної освіти (або Інтегральні ігри) як методологічний інструмент дозволяють на власному досвіді, чуттєвому і розумовому вивчати світ і системи наших взаємозв’язків. Процеси, що виникають під час гри, спонукають нас діяти незвичним для себе способом і кидають виклик нашим здібностям.
У викладанні гра – відмінний інструмент, який дозволяє вводити учасників у модель майбутнього об’єднуючого стану, до якого ми всі прагнемо.
Інтегральні ігри заохочують відносини, які базуються на взаємозалежності і співробітництві між учасниками. Отримати задоволення від об’єднання, перед усім означає, звільнити в полі своїх інтересів місце для іншої людини.

Реєстрація тут: https://goo.gl/CnQrrK
Місце проведення: Київ
Вартість навчального курсу - 1200 грн.
Випускникам курсу "Методи фасилітації в освіті. Кочин підхід" (модуль 1,2) - знижка 25%.
Кількість місць обмежена - 15 осіб.
Подробиці курсів у подіях. Є питання, телефонуйте - 096-754-00-44, 095-47-1-47-49

По закінченні ви отримаєте сертифікат тренера «Community «Integral Club» Школи освітнього коучингу, залучення до створення мережі, підтримку в організації роботи вашого регіонального Клубу, практичні матеріали та розробки інтегральних ігр для роботи.

Автор і ведуча:  Наталия Чуприна, засновник Простір розвитку особистості, професійний коуч, сертифікована ІКШ по стандартам Європейської Федерації Коучів (ECF) і ICF (International Coaching Federation), сертификований тренер, фасилітатор, ігротехнік, консультант з питань розвитку навчальних закладів і персоналу системи освіта, засновник ШКОЛА ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ (ОБРАЗОВАТЕЛЬНОГО КОУЧИНГА)Клуб щасливих вчителівWorkshop Edu-Games UkraineЛига Креатива


09 Вересня 2017 - 10 Вересня 2017

10:00 - 18:00

Київ

https://www.facebook.com/events/246374242515135/?active_tab=about

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події