Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Майстер-класс з гончарства

Олексій Заваденко 28 Травня 2020 Київ 1807

В арт-студії "Ліхтарик" завжди панує щира творча атмосфера. З нами ви отримаєте цінний досвід, нові знання та навички. Професійний гончар відкриє вам секрети майстрів своєї справи, навчить користуватися спеціальним інструментом – гончарним кругом. За допомогою викладача ви власноруч зможете перетворити звичайний шматок глини в унікальне творіння, виліпити чарівного баранчика, музичного свищика, або вишукане янголятко.

На нашому майстер-класі з гончарства ви:

  • ознайомитесь з властивостями глини та основами гончарної майстерності;
  • познайомитеся з роботою на гончарному крузі;
  • опануєте техніку розпису та декорування глиняних виробів.

Програмою майстер-класу з гончарства передбачено виготовлення двох виробів з глини, а робота на занятті проходить з практичними порадами та під пильним наглядом нашого майстра.

На яку аудиторію розрахований майстер-клас?

Творчі заняття підходять для людей різного віку, досвіду, вмінь. На майстер-клас з гончарства в Києві можна прийти з друзями, сім’єю, або запросити на заняття свою другу половинку. В нашій майстерні є всі можливості для спільної творчості всіх членів родини. Дорослим буде приємно розслабитись після важкого дня в компанії однодумців та отримати задоволення від можливості самовираження. Дітям ліплення з глини дуже корисно для розвитку дрібної моторики. Творчі сімейні вечори можуть перерости в традиційні, а самостійно виготовлені речі стати першими експонатами домашньої колекції кераміки. Цікаво буде кожному, адже гончарство – заняття творче, медитативне та захоплююче.

Кількість місць обмежена.

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


Організатор: Арт-студія "Ліхтарик"

28 Травня 2020 - 30 Грудня 2020

11:00 - 19:00

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/grupovi-zanyattya-po-goncharstvu/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Арт-студія "Ліхтарик"

Київ, вул. Бастіонна 5а

+38(068)270-70-86

+38(095)661-33-81

https://lihtaryk.com.ua

https://www.facebook.com/Lihtaryk

Написати повідомлення
Події