Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Майстер клас з кавового живопису

Олексій Заваденко 28 Травня 2020 Київ 2707

 Люди у всьому світі настільки полюбляють каву, що навіть винайшли так званий coffee-art та почали нею малювати!

Сьогодні кавовий живопис – напрям у сучасному мистецтві, що стає дедалі популярнішим. Це так чудово і так оригінально: заварити філіжаночку міцної ароматної кави, але не смакувати її, як звикли, а занурити в неї пензлик і спробувати створити шедевр на папері.

Майстри та художники арт-студії “Ліхтарик” у Києві знають, як працювати кавою на папері, та з радістю навчать цьому й Вас. На майстер-класі Ви дізнаєтесь, яка кава найкраще підходить для малювання, як створювати різні відтінки кольору на папері та які допоміжні ефекти додають кориця та какао.

Живопис кавою схожий на акварельний, він так само є кропіткою роботою. Кольорова гама кавової палітри містить кольори від світло-жовтого до темно-коричневого, а вони, у свою чергу, чудово передають на картині ефект старовини. Деякі художники зізнаються, що кавою найкраще малювати історичні пам’ятки, вулиці старих міст, архітектуру та гори. Але і портретам кава надає особливої чарівності та легкості. Кавові образи ніби сходять на папір з самих потаємних куточків пам’яті та фантазії.

Майстер-клас з кавового живопису здивує тих, хто давно захоплюється малюванням, і порадує новачків, що востаннє тримали пензлик ще у школі. Досвідчений майстер кожному приділить увагу, поділиться секретами техніки та надихне на створення власного шедевру.

Майстер-клас у Києві є не просто творчою практикою. Кавовий живопис є одночасно і арома-, і арт-терапією. Аромат улюбленого напою створює затишну атмосферу, пробуджує фантазію та надихає на приємні образи. А медитативний процес малювання занурює людину у її внутрішній світ, відволікає від буденних проблем та розкриває нові грані її творчих здібностей. Хто знає, можливо, відтепер кожен ваш сніданок прикрашатиме нова кавова ілюстрація?

Тож приходьте до нас на каву – малювати та релаксувати.

Вартість: 200 грн.

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


Організатор: Арт-студія "Ліхтарик"

28 Травня 2020 - 18 Грудня 2020

13:00 - 15:00

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/kavoviy-zhivopis

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Арт-студія "Ліхтарик"

Київ, вул. Бастіонна 5а

+38(068)270-70-86

+38(095)661-33-81

https://lihtaryk.com.ua

https://www.facebook.com/Lihtaryk

Написати повідомлення
Дописи
Події