Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Літня школа робототехніки

Освіта Нова 19 Червня 2017 Харків 1334

Хто з нас у дитинстві не мріяв стати космонавтом та подорожувати до зірок, відкривати та освоювати нові планети?

 

Центр робототехніки "Boteon" пропонує здійснити дитячі мрії і вирушити у справжню міжпланетну подорож на ЛІТНІЙ ШКОЛІ РОБОТОТЕХНІКИ сезону 2017 - 
«КОСМІЧНЕ ПОСЕЛЕННЯ« BOTEON»

(для дітей від 8 років)

Усі заняття в Літній школі проводиться на реальних роботах і діючих електронних пристроях.

 

У ПРОГРАМІ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ РОБОТОТЕХНІКИ

Подолання земного тяжіння
Щоб дістатися до зірок потрібно подолати земне тяжіння, а для цього необхідно все знати про гравітацію. Ми провемо з дітьми серію фізичних експериментів, розкажемо про природу магнітів і магнітне поле, покажемо як можна «побачити» магнітні поля.
Потім з легкістю подолаємо земне тяжіння - магнітна левітація. 

Ракети, квадрокоптери і інші літальні апарати
Без ракети в космос не потрапити, тому майбутні підкорювачі космосу будуть самі будувати собі ракети. Кожна ракета злетить зі стартового майданчика до зірок, почавши відлік великого космічної подорожі.
Кожен астронавт повинен вміти управляти дроном, а це про не просто. Ми навчимо дітей управляти квадрокоптером і фільмувати круте відео з висоти пташиного польоту. Також зробимо заміри атмосферних параметрів на різних висотах і побудуємо графіки.
Перед тим як будувати ракети потрібно познайомиться з ключовими поняттями аеродинаміки, для цього ми побудуємо моделі планерів і будемо відпрацьовувати на них техніку стабільного польоту.

Створення космічних роботів на основі Arduino.
На основі електронного конструктора Arduino діти зберуть своїх перших космічних роботів-воїнів, озброєних лазерною гарматою і світловим мечем. На астронавтів чекають тренувальні бої роботів на світових мечах та стрільби з лазерної гармати на влучність.
Для розвідки на інших планетами зробимо мобільних роботів-розвідників на дистанційному керуванні за допомогою Android-смартфону. Ці роботи зможуть таємно пробратися у будь-який куточок далекої планети і зібрати необхідні дані розвідки, а також, за необхідності, дати гідну відсіч ворогові. Також сконструюємо робота-балансира, який буде їздити вертикально на 2х колесах на дистанційному управлінні.

3D-моделювання  та 3D-друк космічних елементів.
На іншій планеті може трапиться все що завгодно, будь-яка поломка, а запчастин дістати ніде, Земля знаходиться дуже далеко. Але це не проблема для наших юних астронавтів, адже вони можуть змоделювати і роздрукувати будь-яку деталь на 3D-принтері.
Кожен відчує себе в ролі інженера-конструктора і розробить власні 3D-моделі різної складності, які роздрукують на 3D-принтері. Це можуть бути складові частини наших вітро- та гідроелектростанцій, або космічного корабля.
Також в космосі буде використовуватися 3D-ручка.

Та багато іншого


Організатор: НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «BOTEON» (Харків)

19 Червня 2017 - 30 Червня 2017

м. Харків, вул. Ак. Павлова, 160-К, ТЦ "524"

http://boteon.com/blogs/robotolik/-kosm-chne-poselennja-boteon-l-tnja-shkola-robototehn-ki-2017.html

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР «BOTEON» (Харків)

м.Харків, Харківська область, м. Ботанічний Сад, вул. Тобольська, 46, ЕКЦ "Бейтдан", ауд. 5

38 (093) 203 32 84

м.Харків, Харківська область, м. Наукова, пр. Леніна, 14, ауд. 157

38 (093) 203 32 84

м.Харків, Харківська область, м. Архітектора Бекетова, вул. Красіна, 4, ауд. 7

+38 (073) 465 87 55

http://miroshnikyulya.wixsite.com/mysite/a...

https://www.facebook.com/Центр-робототехни...