Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Онлайн-лекція Ольги Школенко «Ризик, секс та воля до життя. Бесіда про підлітків»

Андрей Тест 10 Квітня 2021 Київ 671

Онлайн-лекція відомої української психоаналітикині Ольги Школенко «Ризик, секс та воля до життя. Бесіда про підлітків» буде присвячена болючій темі випробувань, перешкод та труднощів, через які проходять підлітки на шляху дорослішання. На жаль, багатьом сучасним підліткам бракує внутрішніх сил, енергії і волі до життя, щоб подолати страх перед самим життям і витримати процес трансформації.

Лекція охопить три ключові моменти:

  • Подовжене дитинство. Тендітні замість гнучкі. Що не так з бажанням батьків якомога довше підтримувати зону комфорту підростаючих дітей? Де і чому відбуваються поламки на допідліткових етапах розвитку?
     
  • Без видимих причин. Проблема зростаючого числа підліткових самогубств. Чому у сучасного підлітка не вистачає сил протистояти життєвим труднощам реального життя?
     
  • Кульмінаційний момент в житті підлітка - пошук кохання, перший сексуальний досвід. Як пов'язані перший досвід кохання і досвід смерті? Зіткнення з ризиком бути відкинутим і небажання жити? Що означає сексуальна активність підлітків?


Трансляція буде вестися зі студії з використанням професійного відео та аудіо обладнання. 

Пані Ольга рекомендує прослухати лекцію не лише батькам підлітків, але і батькам менших дітей.

Подарунок! Придбавши квиток на лекцію, ви одразу ж отримаєте доступ до відеозапису лекції Ольги Школенко «Знати, щоб вистояти. Перешкоди та ресурси підліткового віку», яку вона прочитала під час Форуму про підлітків у грудні 2020 року. Детальніше про лекцію та квитки:

www.mamapapa.in.ua/podrostok


Організатор: Освіта Нова

10 Квітня 2021

16:00 - 19:00

онлайн

https://www.facebook.com/events/260417808866203

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Освіта Нова

Lviv, Sadova 2a

http://osvitanova.com.ua

https://www.facebook.com/osvitanova/

Написати повідомлення
Події