Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Конкурс з геометричного конструювання «ГеКон»

Освіта Нова 03 Грудня 2021 Київ 86

«ГеКон» – це конкурс з геометричного конструювання. Учасники змагаються у створенні креслень за допомогою комп'ютера у програмі geogebra на основі геометричних малюнків. Це конкурс, який придумали та проводять вчителі науково-дослідницької школи «Базис».

Вперше «ГеКон» відбувся у листопаді 2019 року. В конкурсі взяли участь учні провідних математичних шкіл Києва.  У квітні 2020 року конкурс «ГеКон» проходив онлайн, тому взяти участь змогли не лише учні з України, а також з Великої Британії та Німеччини. Всього було понад 100 учасників. 

У грудні 2021 року конкурс «ГеКон» буде проходити онлайн, тому взяти в ньому участь зможуть усі бажаючі. 

Змагатися можуть учні 8-11 класів. Конкурс проводиться за двома рівнями складності: «фітнес» та «спорт». Для рівня «фітнес» не обов'язково мати специфічну підготовку з математики, достатньо наполегливості та кмітливості. Рівень «спорт» буде цікавий учням, які поглиблено вивчають математику.

Обов'язкова умова – досвід роботи в програмі динамічної геометрії GeoGebra, з необхідного інструментарію – ноутбук або планшет, не смартфон. Мають бути встановлені додатки GeoGebra та Zoom.

Про порядок проведення, приклади завдань і реєстрація (до 30 листопада) – за цим посиланням https://www.basis.kiev.ua/gekon2021. Перший тур розпочнеться 3 і 4 грудня.

 


03 Грудня 2021 - 04 Грудня 2021

09:00

Науково-дослідницька школа Базис Ділова, 3, 03150

https://www.basis.kiev.ua/gekon2021

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події