Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Конференція "Підлітки. Освіта. Інструкція до дії"

Освіта Нова 23 Вересня 2018 Київ 1741

Ваша дитина - підліток і Ви не знаєте як налагодити комунікацію? Ви не розумієте, що з нею відбувається, і чому вона не хоче вчитися? Ви турбуєтеся про її захоплення та майбутню професію? Або ж Ви вчитель, який не знає як зробити так, щоб мотивація до навчання нікуди не зникала? Тоді ця конференція саме для Вас!

Конференція «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії» — це масштабна освітня подія, яка збирає батьків, дітей та вчителів, щоб дати розуміння, що саме відбувається з дитиною в підлітковому віці і як можна допомогти їй пройти цей важливий період розвитку. Ми запрошуємо взяти участь разом з дітьми, адже їм також важливо розуміти, що відбувається з їхнім тілом та мозком та чому щось вдається просто, а щось — вимагає багатьох зусиль.

Ми запросили до співтворчості неймовірних людей, експертів з нейробіології, теорії поколінь, психології, освіти тощо, які готові ділитися своїми відкриттями:
-Анастасія Леухіна, незалежний тренер та фасилітатор, мама 13-річного хоумскулера Кліма. 17 років викладання в українському (Києво-Могилянська академія) та американському (Університет Нотр Дам) університетах, в трьох найкращих українських бізнес-школах (kmbs, KSE, EBS), співзасновниця проекту Освітній експеримент та кампанії #пуститевреанимацию.
-Віктор Комаренко, співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, доцент, член Українського фізіологічного товариства, Українського товариства нейронаук та Федерації Європейських Товариств Нейронаук (FENS).
-Діана Житня, психолог, спеціаліст по роботі з підлітками, співзасновник коммунікативного клубу для підлітків, дослідник форм освіти та навчання, 10-річний досвід роботи з дітьми, їх батьками та вчителями.
-Валентина Мержиєвська, співзасновниця альтернативної школи БеркоШко. Впродовж 7 років викладає неперервно математику і теревені (розвиток мовлення і мислення) і періодично фізику, природу, міфологію. Автор задачників з математики для 1 і 2 класу. 
-Тамара Сухенко, психолог, фасилітатор, коуч, автор книги «Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком 13 до 80 років». 
-Наталя Маслова, експерт з теорії поколінь, керівник освітнього простору Generation Z, кандидат економічних наук, доцент, ступінь МВА
-Настя Мельниченко, Голова ГО "Студена", координаторка курсу для вчителів "Недискримінаційний підхід у навчанні", авторка підліткових книжок на складні теми "А тепер усе інакше" та "Я не боюсь сказати”

Конференцію організовує «Освітній експеримент» — команда батьків-новаторів, які не чекають змін «зверху», а самостійно застосовують різні методи для покращення якості освіти. Ми навчаємо дітей вдома, створюємо міні-школи, вчимося впливати на роботу батьківських комітетів або організовуємо для своїх дітей дистанційне навчання. Ми об’єднуємо однодумців і започатковуємо зміни в наших спільнотах.
Наші партнери: UnitCity, Womo та Prosteer.
Реєстраційні внески будуть витрачені на організацію події, а також підтримку «Освітнього експерименту».

Запрошуємо вас взяти участь у події, яка відбудеться 23.09.2018р. (10:00 - 17:00), за адресою вул. Дорогожицька, 3, Київ (UnitCity).
Вартість участі - 500 грн для дорослих та 200 грн для підлітків при оплаті до 13.09. З 13.09 до 22.09 - 700 грн та 300 грн відповідно. Участь у конференції можлива лише за попередньою оплатою.

Для реєстрації необхідно заповнити форму goo.gl/iERPUD


Організатор: Освітній експеримент

23 Вересня 2018

10:00 - 17:00

pin UNIT.City Dorogozhytska, 3, Kyiv, Ukraine, 04119

https://www.facebook.com/events/282100259283271/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події