Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

ІV Конгрес коучів і фасилітаторів освіти

Наталия Чуприна 18 Червня 2019 Київ 2834

Асоціація коучів і фасилітаторів освіти та Школа освітнього коучингу EdCoach School запрошує на ІV Конгрес коучів і фасилітаторів освіти, що відбудеться у Києві 18-21 червня 2019 року в  просторі “OK-Center” за підтримки Благодійного фонду «Омріяна Країна» за адресою: м. Київ, вул. Московська, 23, 3 поверх, «OK Center» + пряма трансляція онлайн.

Тема: Новітні світові технології навчання через розвиток особистості, взаємодію і управління командами.

Місія: консолідування спільних зусиль щодо трансформації освіти через розвиток Учителя і його творчого потенціалу.

В фокусі: інструменти демократичної освіти для демократичної держави.

Мета:

- Об'єднання навколо питань розвитку особистості в освіті.

- Cтворення нормативної бази для рекомендованого використання в школах коучингу, менторінгу, фасилітації, тренерства загальної і спеціальної, формальної і інформальної освіти.

- Розбудова професійної  спільноти, створення нових сучасних освітніх професій та формування їх компетенцій (вчитель-коуч, вчитель-фасилітатор, вчитель-ігропрактик, вчитель-ігротехнік, EdScrum Master Teach, ArtScribe Teach, вчитель-ментор, тощо).

Для кого:
- коучі;
- психологи;

- соціальні педагоги;
- тренери;
- фасилітатори;
- вчителі;
- викладачі;

- студенти вищих педагогічних навчальних закладів і коледжів;
- власники тренінгових та навчальних центрів;
- професійні спільноти в області розвитку коучингу та фасилітації;
- громадські організації, що займаються розвитком;
- керівники навчальних закладів, освітніх центрів;
- всіх, кому цікава тема розвитку освіти.

Що отримають учасники:
- 8 практичних майстер-класів від провідних фахівців,
- 100% навик і практику роботи в командах,
- усвідомлення філософії коучингу та фасилітації в освіті,
- EdScrum Games і роботу з методологією EdScrum,
- Coach-Cinema з точки зору коучингу,
- навчання в дії в нових технологіях,
- включення в робочу групу ГО «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти»,
- дружнє і професійне оточення співтворчості,

- супровід менторів-коучів і фасилітаторів,

- офлайн і онлайн підключення майстер-класів, пряма трансляція, запис.

А також підписання меморандумів про співпрацю і можливість взяти участь в історичній події розробки компетентностей, спеціалізацій, сертифікації якості та іншої нормативної основи для впровадження новітніх світових технологій навчання і розвитку особистості в освіті.

В програмі майстер-класи:

- Наталія Чуприна, «Кожен урок як коуч-сесія. Кожен проект як коуч-супровід», професійна коучка, сертифікована ІКШ по стандартам Європейської Федерації Коучів (ECF) і ICF (International Coaching Federation), сертификована тренерка, фасилітаторка, ігротехнік, консультантка з питань розвитку навчальних закладів і персоналу системи освіта, засновниця EdCoach School, Клубу щасливих вчителів, президентка ACF-Ed «Асоціація коучів і фасилітаторів освіти» (18.06.2019)

- Михайло Войцехівський, «Коучинг і освіта – кроки до успіху: Довіра. Відповідальність. Свобода», сертифікований коуч ECI (Міжнародний сертифікат Еріксонівського Університету), директор Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського Університету ім. Б. Гринченка  (18.06.2019)

- Лілія Белоусова, «Компас вчителя»,  бізнес-тренерка, професійна коучка дитячо-батьківських взаємовідносин (сертифікована по стандартам ECF і ICF), провідна тренерка EdCoach School (19.06.2019)

- Інга Кирилюк, «Магія голосу в житті і бізнесі», професійна коучка успішних ораторів, міжнародна бізнес-тренерка, вокалотерапевтка, авторка методики «Свідоме звучання» (19.06.2019)

- Юлія Гейко, «Інструменти теорії U для зміцнення освітньої команди», консультантка і коучка у сфері освіти, кандидатка педагогічних наук, засновниця «Освітньої лабораторії Юлії Гейко» (19.06.2019)

- Всеволод Зеленін, «Соціальний ліфт: Технології реалізації свого покликання», НЛП-тренер, професійний коуч, політичний і бізнес-консультант, засновник International NLP-University, ведучий тренер Zelenin Lab, дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Асоціації політичних психологів України (АППУ), радник президентів, тренер тренерів, коуч політиків, що має досвід коучингу, тренерської і консультативної роботи в США, Канаді, Ізраїлі, а також країнах Азії, Західної Європи та пострадянського простору з 1996 року. (20.06.2019)

- Тетяна Спіріна, «Шлях Героя – інструмент коучингу і сторітелінгу в освітньому процесі», професійна коучка, експертка з управління персоналом (досвід 15 років), засновниця і викладачка Київської Школи Сторітелінгу Do Stories!, авторка 3-х книг, авторка технології Coach Stories®, авторка проекту #рікписьменника® (21.06.2019)

- Анна Красильник «Годі гав ловити. Нейропринципи управління увагою і пам’яттю», сертифікована коучка (по стандартам ECF і ICF), фасилітаторка, тренерка, експертка з розвитку талантів, засновниця Коучинг Центру LearnEnglish (21.06.2019)

Також вас чекає знайомство з методологією EdScrum в дії і участь в EdScrum Games.

Реєстрація тут: https://goo.gl/eqUrrv

Учасники Конгресу отримають сертифікат з повним переліком МК і форматів роботи.

Випускники курсу по фасилітаціі отримають сертифікат підвищення свого фахового рівня і свідоцтво фасилітатора освіти EdCoach School. Свідоцтво фасилітатора освіти від ГО «ACF-Ed” за результатами спільних узгоджень Конгресу.

Організаційний внесок:

один день - 200 грн; два дні - 350 грн; три дні - 500 грн; чотири дні - 500 грн.

Організаційний внесок он-лайн участі  - 500 грн.

Запрошуємо до співпраці тренінгові центри, громадські і державні організації, експертів-професіоналів і всіх, кого цікавить і хто займається фасилітацією, коучингом, сучасними підходами до управління і формування команд.

Партнери заходу (постійно оновлюється): Благодійний фонд «Омріяна Країна», Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського Університету ім. Б. Гринченка, Zelenin Laboratory, Освітня лабораторія Юлії Гейко, Kyiv Storytelling School "Do Stories", Коучинг Центр LearnEnglish, освітньо-тренінгова компанія Savvy.

Ви також можете стати партнером. Об'єднуючись навколо питань розвитку особистості в освіті ми створюємо силу.

Тут ви можете скачати лист-запрошення від ГО на Конгрес 

Більше інформації завжди в події.

Встигайте реєструватись: https://goo.gl/eqUrrv 

З любов’ю і вірою в майбутнє,

президентка ACF-Ed «Асоціація коучів і

фасилітаторів освіти», засновниця EdCoach School,

Клубу щасливих вчителів, керівниця з розвитку

проекту «Інтегральна Академія Вчителів»,

співорганізаторка Всеукраїнського фестивалю

«Щасливий Бути Вчителем»        Наталія Чуприна


Організатор: EdCoach School

18 Червня 2019 - 21 Червня 2019

10:00 - 19:00

Київ, вул. Московська, 23, 3 поверх, "OK Center + он-лайн трансляція

https://www.facebook.com/events/508357059699289/?active_tab=about

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


EdCoach School

https://www.facebook.com/groups/8272546473...

https://www.facebook.com/EdCoach-School-16...

Написати повідомлення
Події