Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

IT Future Conf 2024

Khrystyna Bubniuk 15 Травня 2024 Львів 151

 

Уже втретє Львівський ІТ Кластер збирає разом учнів старших класів, абітурієнтів та вчителів інформатики на IT Future Conf 2024. Це – найбільша профорієнтаційна конференція, присвячена техсфері.

Захід відбудеться в межах IT Future – профорієнтаційного проєкту Львівського ІТ Кластера. 10 топ-спікерів з галузі розкажуть про найактуальніші професії майбутнього та перспективи роботи в техіндустрії. А ще допоможуть визначитися зі спеціальністю та підкажуть, де отримати якісну IT-освіту.

Під час конференції спеціалісти з галузі розкажуть про такі напрямки:

 

 • Living with Tech
 • Career Guidance
 • Data Science
 • Artificial Intelligence
 • Cybersecurity
 • UI/UX Design
 • Electronics
 • Robotics workshop

Учасники конференції дізнаються про останні новини та тенденції зі світу ІТ та зможуть отримати відповіді на свої запитання від провідних фахівців.

Серед спікерів:

 • Наталія Макарчук, Engineering Competence Lead в Sombra. Розповість про те, як розпочати кар'єру в індустрії ІТ та які можливості вона відкриває;
 • Євген Горовий, Founder та СЕО IT-Jim. Ознайомить з перспективами та обмеженнями ШІ і розкриє секрети застосування цієї технології в різноманітних сферах компанії;
 • Олег Шишкін, Software Engineer в N-IX. Приєднається до панелі по ШІ і розкаже, як забезпечити розвиток мистецтва в епоху технологій.

Про власні розробки розкажуть і вихованці МАН. Андрій Гонтаренко розробив каркасний екзоскелет, а Ярослава Полікарпова – безлопатевий вітрогенератор. Обидвоє почали створення проєктів ще у школі. Що їх надихало, які знання та навички були необхідні – поділяться під час конференції.

Також на учасників чекатиме сюрприз: розіграш сучасного ноутбуку MacBook Air M1. А ведучим заходу стане відомий TikTok-блогер Вова Коренев, на якого підписалися понад 200 тисяч людей.

Конференція відбудеться 15 травня у гібридному форматі: як онлайн, так і офлайн.

Аби відвідати захід наживо, стежте за @lviv_it_future у Instagram. Незабаром там розіграють квитки. Долучитися до онлайн-трансляції можуть усі охочі з будь-якого куточка України та світу.

По завершенню конференції школярі отримають сертифікати учасників. А вчителям інформатики, які візьмуть участь у заході та пройдуть тестування, Кластер спільно з Львівським національним університетом ім. Івана Франка надасть сертифікати з відповідною кількістю годин.

Участь в конференції — безкоштовна.

Реєструйтеся за посиланням та зробіть перший крок на шляху до кар’єри в ІТ.

Більше про спікерів та програму конференції можна дізнатися на сайті.

 


15 Травня 2024

10:00 - 18:00

Львів + онлайн

https://itcluster.lviv.ua/it-future-conf/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події