Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Інженерний тиждень 2021

Мікола Колесник 01 Листопада 2020 Київ 354

Триває реєстрація для вчителів на проведення Інженерного тижня.

Вже другий рік поспіль, українські школи будуть проводити Інженерний тиждень, під час якого учні зможуть спробувати себе в ролі справжніх інженерів та винахідників. Провести Тиждень можна буде з 11 січня 2021 року.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, команда проєкту готує і альтернативний сценарій його проведення — у дистанційному форматі.

Зареєструватися можуть вчителі молодшої, середньої та старшої школи, які використовують на своїх уроках STEM-підхід, або лише цікавляться цим форматом і готові його спробувати.

Реєстрація триває до 1-го січня на сайті: engineeringweek.org.ua.

Але вже з 15 грудня зареєстровані вчителі отримають доступ до навчальних та методичних матеріалів, щоб мати достатньо часу для підготовки.

Цього разу, за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Інженерний тиждень стане інклюзивним.
«Наразі ми, спільно з експертами з інклюзії, працюємо над новими інженерними завданнями та методичними рекомендаціями до них. Ми хочемо дати більше інструментів для залучення до STEM-діяльності учнів з особливими освітніми потребами. Світова практика доводить, що участь в STEM-проєктах, в першу чергу, стимулює розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей без виключення, а також сприяє соціалізації одних та розвитку навичок емпатії інших учнів — навчає працювати разом та налагоджувати зв’язки. Окрім цього, для багатьох дітей з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю, це може стати реальним шансом збудувати у майбутньому успішну кар’єру у STEM-сфері.» — Олена Шульга, керівниця проєкту.

Планується, що Інженерний тиждень в січні 2021 року проведуть щонайменше 2000 шкіл. Наразі заявки на участь вже надіслали більше 1000 освітян.

Детальніше про «Інженерний тиждень» можна прочитати на сайті проєкту.


01 Листопада 2020 - 01 Січня 2021

08:30 - 14:30

Онлайн

https://engineeringweek.org.ua/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події