Інтегроване навчання мови та літератури

 Київ
 26 Лютого 2022
 580

Новаторство викладання, освітні підходи, інтеграція, знайомство із авторами інтегрованого мовно-літературного курсу в НУШ та активне пропрацювання матеріалів нового підручника — все це, та навіть більше чекає вас на тренінгу, запрошуємо!

🗓Місце проведення: м. Київ, вул.Голосіївська, 13Г, КМДШ
🕐Тривалість тренінгу: 12:00-15.15
▶️Вхід вільний за умови попередньої реєстрації

На тренінгу ми зануримося в такі проблемні питання:
✅Як викладати учням і ученицям не предмети, а життя?
✅Як розвивати ключові компетентності та наскрізні вміння?
✅Як плекати вправного мовця та вдумливого читача?
✅Як забезпечити виконання всіх очікуваних результатів освітньої галузі в одному курсі?
✅Як організувати полімодальне сприйняття мови?
✅Як сформувати смак до читання й бажання читати для задоволення?
✅Як досліджувати мову з опорою на художні та інформаційні тексти?
✅Як зробити медіатекст ефективним засобом навчання?
✅Як залучити твори українських письменників до загальносвітового контексту?

Тренери:
🔥Андрій Панченков, співавтор Державного стандарту базової середньої освіти, модельної програми та підручника інтегрованого мовно-літературного курсу для Нової української школи, креативний директор сайта «Освіта.ua»

🔥Юлія Романенко, кандидатка педагогічних наук, співавторка Державного стандарту базової середньої освіти, модельної програми та підручника інтегрованого мовно-літературного курсу для Нової української школи, начальниця відділу освітніх оцінювань у сфері початкової освіти Українського центру оцінювання якості освіти.

📌Увага!
Ми дбаємо про безпеку, тож просимо взяти з собою сертифікат про повну вакцинацію або сертифікат про одужання від COVID-19 🤗

Для участі просимо Вас зареєструватись у формі: https://cutt.ly/qPvu8ay 

Контакти

26 Лютого 2022

12:00 - 15:16

https://fb.me/e/5cfzDqDMh

Голосіївська 13 Г, КМДШ Голосіїв