Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченн

Освіта Нова 17 Вересня 2021 Київ 486

У вас є додаток GetContact?
Завантажили, щоб дізнаватися, чи не шахраї вам телефонують? Тоді у нас для вас погані новини. Ви встановили додаток, який сам і виконує функцію шахрайства.

📌 Чому GetContact небезпечніший ніж шахраї?

👉 По-перше, він збирає та акумулює ваші дані. Не тільки номер телефону, а e-mail, IP-адресу, геолокації, фото, вік, стать і так далі. І так, ці дані продаються третім особам з вашої згоди при реєстрації. Такі пакети безцінні для шахраїв, маніпуляторів, маркетологів. Саме вони допомагають персоналізувати повідомлення “під вас”. Щоб ви точно помітили й відреагували.

👉 По-друге, він копіює вашу телефонну книгу. І так ці номери телефонів і те кому вони належать також передаються третім особам. І це один зі способів встановити зв'язки між телефонами. Адже у вас є записи мама / тато / син?

👉 І вишенька. З'явилась інформація, що GetContact зобов’язали передавати дані користувачів спецслужбам Росії.

Якщо у вас уже встановлений GetContact, подумайте над тим, щоб його видалити. Так, це не врятує ті дані, які ви вже передали, проте принаймні шахраї не будуть отримувати їх оновлення.

📌 Про це та більше можна дізнатись на безоплатному онлайн-курсі «Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, в інтернеті та на телебаченні».

📌 Якщо ви вчитель – після проходження курсу отримаєте не лише сертифікат, але пріоритетне право на подарунок – нову книгу «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» від Оксани Мороз. Для її отримання треба буде  заповнити спеціальну гугл-форму.

Реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IH101+2021_T3/about


17 Вересня 2021 - 31 Грудня 2021

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IH101+2021_T3/about

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+IH101+2021_T3/about

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події