Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

FUTURE EDUCATION FORUM. Діти. Освіта. Майбутне.

Освіта Нова 11 Березня 2017 Київ 4078

Світ динамічно змінюється. Перед сучасною людиною кожного дня постають виклики, вирішення яких потребує нових знань, навичок та вмінь. Інформація поширюється блискавично. Але, незважаючи на всі досягнення сучасної цивілізації, життя людини не стає простішим. І сучасні свідомі батьки це остаточно зрозуміли, і з тривогою дивляться на своїх дітей: що на них чекає, як їм допомогти?

Компанія «ПРОЛЕГО» виступає з ініціативою розпочати відверту розмову між батьками та усіма, для кого модернізація суспільства, інновації, створення і використання нововведень в сучасній освіті стали частиною професійної діяльності та зоною особистої відповідальності.

Головна ідея FUTURE EDUCATION FORUM – це спроба відповісти на запитання батьків щодо можливих сценаріїв розвитку суспільства та місця в ньому сучасної дитини – майбутнього дорослого. Яким чином батьки, які в змозі взяти «правильну» відповідальність за майбутнє своїх дітей, допоможуть зробити влучний вибір чи наштовхнути на роздуми про свідомий вибір свого майбутнього?

Ми розглядаємо FUTURE EDUCATION FORUM як одну з можливостей знайти відповідь на запитання: що чекає на наших дітей і як ми, як батьки, можемо їм в цьому допомогти?

Спікери FUTURE EDUCATION FORUM – провідні діячі освіти, науки, громадянського суспільства, технологічної та економічної сфери, для кого модернізація освіти, інновації в освіті, реалізація новітніх програм в освіті, створення і використання нововведень в сучасному суспільстві стало частиною професійної чи особистої діяльності.

Про тренди в суспільстві та освіті на першій сесії нам розкажуть Михайло Крікунов, Павло Шеремета, Володимир Нікітін, Наталія Шульга, Іветта Делікатна та ін.

Про практичні особливості реалізації нових напрямів у навчальному процесі, а також про особливості сучасних дітей та проблеми, з якими стикаються їхні батьки, з учасниками Форуму поділяться Оксана Стоєцька, Сергій Чумаченко, Катерина Ясько, Ярослава Гресь , Олексій Молчановський та ін.

Відчути на собі особливості та можливості застосування гри (play) в навчальному процесі учасники Форуму зможуть на майстер-класі Оксани Роми.

Форум завершиться дискусійним майданчиком за участі успішних дітей, їхніх батьків, а також презентацією соціальних проектів, які відкривають широкі можливості для навчання та розвитку сучасної молоді з мінімальним вкладенням власних коштів, а саме: FIRST® LEGO® League, СОУП (Самоорганізовані учбові простори), SchoolAngels, EdEra, GoFund та багато інших.

Модератором заходу виступить Марина Саприкіна, ініціатор створення Коаліції STEM освіти в Україні, партнера заходу.

ДЛЯ КОГО? 
Для всіх, кому цікава тема освіти та інновацій в освіті. В першу чергу, для батьків та едукаторів, які безпосередньо впливають на вибір напряму навчання дитиною та стають локомотивом впровадження інноваційних змін в навчальний процес.

ЧОМУ ДЛЯ БАТЬКІВ? 
Як, де, для чого і чому вчити дітей? Що чекає на дітей у майбутньому? Тенденції суспільного розвитку, освіти, економіки, науки і технології. Вияв відповідальності батьків за майбутнє своїх дітей.

ПРО ЩО? 

Причини відвідати FUTURE EDUCATION FORUM

  • Почути з перших вуст шляхи розвитку суспільства та зрозуміти для себе можливі напрями зростання своєї дитини
  • Дізнатися про популярні і затребувані напрями освіти на найближчі 10-20 років • Знайти та відкрити для себе альтернативні напрями розвитку сучасної освіти
  • Побачити практичне втілення надсучасних нововведень в навчанні
  • Надихнутися історіями успіху молодих прогресивних великих і маленьких українців • Отримати інформацію про освітні можливості в Україні та за кордоном
  • Відкрити для себе форум як стартовий майданчик для обміну ідеями та досвідом з однодумцями
  • Долучитися до позитивних змін в освіті

Організатори: 
Компанія «ПРОЛЕГО» - лідер у розробці навчальних програм із робототехніки для навчальних закладів; як ексклюзивний офіційний представник LEGO Education компанія 8 років поспіль займається впровадженням міжнародної освітньої STEM-програми LEGO Education в Україні. 

Співорганізатором Форуму є Education HUB - освітній простір нового формату, який об’єднує тих, хто бажає постійно розвиватися, шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе, та долучитися до позитивних суспільних змін. 

Партнером форуму є Коаліція STEM освіти, яка є платформою для об’єднання компаній, навчальних закладів, експертних організацій заради підвищення якості STEM-освіти в Україні. 

Реєстрація за посиланням http://edhub.com.ua/roditeli/future-education-forum/ 

Реєстраційний внесок 
до 1 березня 2017 включно складає 600 грн. 
2 -10 березня 2017 – 750 грн.
11 березня - 900 грн.


11 Березня 2017

09:30 - 19:00

Київ, вул. Хрещатик, 2, Український Дім

https://www.facebook.com/events/591098614398646/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події