Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Follow me NOW! Новий проєктний табір під Київом

Тетяна Патокова 10 Серпня 2020 Воропаїв 436

FOLLOW ME NOW! Новий проєктный табір під Києвом в період 10-21 серпня 2020 - тільки один заїзд!

Київська обл., Вишгородський район, село Воропаїв, комплекс Сосновель

Для кого і навіщо:

Табір для підлітків 14-17 років, які активно шукають себе, хочуть визначити свої сильні сторони, знайти шляхи самовираження, отримати мотивацію до подальшого розвитку.

У нас камерний формат (що особливо важливо в сьогоднішніх умовах): 6 дорослих і 20-25 підлітків. Ми будемо бачити і чути кожного, спостерігати динаміку розвитку, побудову взаємин. Заняття будуть проходити в двох підгрупах (до 10 осіб). 

Завдання табору:

Допомогти підліткам усвідомити головні цінності нашого часу, сформулювати свій погляд на світ, самовиразитися, формувати мислення зростання.

Ми знаємо, що підлітки все ставлять під сумнів, ми будемо сумніватися разом з ними, намагатися копнути глибше, розглянути цікаві деталі, зробити власні висновки. Нам не треба виробляти спільну точку зору, нам дуже важливо, щоб кожен проявив себе, виявив (для себе та інших) свою індивідуальність, усвідомив погляди, явища, моменти, важливі саме для нього.

Програма табору:

Програма включає заняття з психології та розвитку емоційного інтелекту (психолог Юлія Дробчак), культурології та ораторської майстерності (філософ, культуролог Сергій Русаков), фото та дизайну (фотограф, арт-директор Сергій Хандусенко).

Кожен день буде присвячений окремій темі, про яку ми поговоримо з різних точок зору. Ми будемо вчитися знаходити зв'язки між темами і предметами, вибудовуючи картину світу і застосовуючи теорію на практиці. 

Результатом дня будуть публікації команд в інтернеті (фото, відео, словесні експерименти).

Вечірня програма завершить тему дня, ми будемо озвучувати кіно, створювати музичні і театральні проекти, покази мод, перформанси, проводити квести, сосновельскіе ігри, дебати і прес-конференції.  

Програма табору: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-ZbWnRd9FV9-Y_s6DEBRo9gzSaI9FF4IKEzpiuur0Tc/edit#gid=0 

Цінності: 

Ми цінуємо свободу і бажання підлітка бути самим собою. Ми створюємо умови для розвитку особистості підлітка, вільні від оціночних суджень, тиску стереотипів. Атмосфера підтримки, поваги, довіри, емоційної і фізичної безпеки допомагає знайти почуття впевненості і самодостатності, навчитися приймати рішення і знаходити вихід з важких ситуацій. У такій обстановці підліток дозволяє собі розкритися, краще пізнати себе та інших, чудово провести час, знайти близьких за духом людей. 

УМОВИ: 

Комплекс відпочинку «Сосновель» розташований в в сосновому лісі, в мальовничому куточку Київської області поблизу Десни. Ми вибрали «Сосновель» як базу для нашого проекту, тому що тут є все найважливіші складові:

  • затишні номери на 2-3 людини зі всіма зручностями (в загальному корпусі на 2-му поверсі),
  • комфортний ресторан зі смачною домашньою їжею,
  • 2 басейни (відкритий і закритий),
  • всі ресурси для проведення занять, спорту і розваг: альтанки і приміщення для занять, футбольний, волейбольний та баскетбольний майданчики, контактний зоопарк та навіть соляна кімната.
  • безпеку (цілодобова охорона, постійна присутність лікаря)
  • в 7-ми хвилинах від комплексу - піщаний пляж на березі Десни.

Детальніше про комплекс https://sosnovel.com.ua/

ВАРТІСТЬ:

Повна вартість - 18 600 грн ЗНИЖКА при оплаті до 16 липня - 17 300 грн.

Спеціальні знижки для наших учнів - учасників виїзних проєктів.


Організатор: Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

10 Серпня 2020 - 21 Серпня 2020

10:00

Комплекс відпочинку Сосновель

https://www.startnow.com.ua/vacation/lager-pod-kievom/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Школа бизнеса и развития для подростков "Start Now!"

м. Київ, бул. Шевченка, 36Б

(067) 466-4024

(067) 441-6290

http://www.startnow.com.ua/

https://www.facebook.com/startnow.school

Написати повідомлення
Події