Фестиваль "ВільнОсвіта" on-line

Освіта Нова 24 Березня 2020 Вінниця 163

Так, ми планували прекрасну офлайн-тусу. Але обставини змінилися і ми не плануємо скиглити з цього приводу!

Ми починаємо робити Фестиваль ВільнОсвіта on-line!

Кращі спікери у сфері вільної освіти говоритимуть для вас он-лайн прямо на цій сторінці!
Розклад coming soon )))

Хто хоче знати більше про альтернативну освіту та екологічні відносини між батьками та дітьми, чи просто скучив за нами - велкам, маєте шикарну можливість безкоштовно доєднатися та запросити друзів!

Для чого ми робимо це?

Щоб підтримати бітьків, вчителів та дітей України у прагненні зробити взаємоповагу основою стосунків людей незалежно від віку! Зараз, коли є час на переосмислення, і привід серйозно подумати про важливе - даємо змогу познайомитись з альтосвітою фейс-ту-фейс, обирати подальший шлях свідомо.

Як тільки у нас з'явиться змога зустрітися очно з обіймами та піснями - знайте, що ми причаїлися з кнопкою "Пуск" напоготові! І тоді буде актуально все, що написано нижче:

Фестиваль освітніх альтернатив "ВільнОсвіта" створений щоб підтримати потужну хвилю натхненного розвитку (в Україні та поза її межами) освітніх альтернатив, наповнених взаємоповагою та свободою.

Якщо Ви знаєте, що Вам сюди і не збираєтесь читати наш довгий-предовгий текст, ось Вам одразу посилання на реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfitOPP-huP86MrskoGWOk6qjiV-VZE6tK1WXmvHoqbNlJ0JQ/viewform

Для кого?
- Для дітей, які прагнуть бути почутими і відчувають, що школа не відповідає їх запиту.
- Для батьків і вчителів, які готові дослухатися до дітей і до себе у рівній мірі, шукати баланс свободи та свідомого порядку.
- Для вчителів, які прагнуть змінювати систему освіту на краще прямо зараз.

Ми створюємо френдлі-середовище для спілкування "альтернативників" усіх вікових категорій!

Що робити на фесті?

- Придивитися до різноманіття.
Якщо ви саме обираєте шлях в освіті для вашої родини чи проекту (школи, садочка, табору тощо), на фесті ви матимете змогу придивитися до десятків різних альтернативних проектів, оцінити усе поле можливостей (від анскулінгу та хоумскулінгу до вальдорфської системи чи системи Монтессорі), поспілкуватися з людьми, що практикують гуманну, інтуїтивну, демократичну, вільну освіту в Україні та за її межами. Почути не рекламні слогани, а реальні відгуки практиків (у тому числі дітей).

- Поринути у подробиці з однодумцями.
Якщо ви вже практикуєте альтернативу в освіті, ми пропонуємо обмінятися досвідом (як радісним, так і важким), знахідками, "лайфхаками", щоб не витрачати енергію, вигадуючи ті самі велосипеди. Ми плануємо зробити практичні лабораторії для обговорення питань, з якими ми стикаємось регулярно та не тільки отримати готові рішення, але й брейнстормити, дискутувати та згенерувати разом нові ідеї.

- Зустріти "своє плем'я"
Можливо найважливіша ціль нашого фесту - дати змогу усім учасникам відчути, що ці люди, це оточення вам дуже підходить. Що нас багато і ми сповнені прийняття до вибору кожного. Що вчити дітей "не так, як всі", це не божевілля, а варіант норми! Адже в кожного нас своє одне життя, і ми маємо повне право обирати, як його провести разом зі своїми дітьми.

- Побути дітьми з дітьми )
У безпечному середовищі однодумців можна сміливо зізнатися у тому, що всі ми (навіть дуже серйозні дорослі) любимо грати, співати, малювати, ліпити з глини... На фесті у нас у всіх буде така можливість щодня. І не треба буде прикриватися дітьми )

- Побути спікером
На фестивалі програма твориться у форматі "Open Space". Кожен спікер - учасник, кожен учасник - спікер. Ми створюємо програму фестивалю разом. Ви можете заявити (це стосується усіх учасників, незалежно від віку) свою активність і додати її до програми. Хтось запропонує майстер-клас з вільного танцю, хтось лекцію про прийняття рішень у демократичному форматі, інший - гостру дискусію про гаджети, а в якомусь куточку будуть читати та обговорювати Корчака, поряд на кріслах-грушах найсміливіші будуть вчитися "робити нічого" (дуже важке мистецтво!)... Таким чином у нас буде програма на 5-7 потоків у різних куточках локації, тож кожен учасник, підходячи до програми матиме змогу обрати власну траєкторію. Ваш досвід, талант, чи просто хобі не менш важливі. Спробуйте додати свій слот у програму, ми допоможемо і нехай до Вас прийдуть ті, кому цікаво Вас почути.

Дитяча, підліткова програма також має Open Space складову. Тож діти мають змогу проявити себе, якщо на то буде їх воля! За досвідом дітей ви бачитиме здебільшого тільки на обіді та перед сном ))

- Послухати чудових спікерів міжнародного рівня
І не тільки зі сцени, але й ввечері біля вогнища, у кафе у перерві... Ми запрошуємо неймовірних, харизматичних та досвічених спікерів, але усі вони також є учасниками фесту, а не недосяжними джерелами інформації.

-Просто відпочити
Окрім приємного спілкування, творчості та програми є ще й такі родзиночки як щоранкова йога та запальна зумба двічі на день, спортивний майданчик, гамаки для релаксу... Та це ж 5 днів у мальовничому лісі (хоч і у досить спартанських умовах проживання, адже ми маємо зробити квиток максимально доступним, враховуючи майже 200 пунктів оргзаходів, проживання та харчування).

Дресс код.
Відсутній від слова "зовсім". Особливо у дітей, тож не лякайтеся, якщо дехто бігатиме у білизні з квіточками ))) Це не наукова конференція, людей у йога-шальварах очікуємо більше, ніж у краватках)))

Умови участі.

УВАГА: Участь у он-лайн трансляціях АБСОЛЮТНО БЕСКОШТОВНА!!! Просто ставте "Піду" у івенті і матимете доступ до усіх прямих ефірів!

Що до нашої мрії зустрітися у Червні, то там безкоштовно не вийде, бо плануємо жити і їсти в таборі )

Наразі ми відкриваємо продаж квитків за вартістю "жайворонок". Після 17.04 вже будемо чекати на "сов", а у останні два тижні настане час "археоптериксів". Тож не зволікайте ))) Ми робимо фестиваль без "подушки безпеки", власними силами та на волонтерському паливі, Ваша рання оплата квитків нам дуже допомагає!

Наразі вартість: 2700 - дорослий, 2100 дитячий, діти до 5 років включно - безкоштовно (без окремого ліжка та їмо з мамою).

У вартість включено:
- оргвнесок, що дає нам можливість творити дорослу та дитячу програму фесту)
- триразове харчування (просте, але якісне, здорове і досить різноманітне, є вегетаріанська опція)

Проживання рахуємо окремо, бо тут є опції.
1) 500 грн з людини - проживання у дуже простих умовах дитячого табору "радянського" типу. Є кімнати по 3-7 людей, тож щоб потрапити у меншу кімнату - не зволікайте з реєстрацією та оплатою квитків)

2) Від проживання взагалі можна відмовитися, якщо ви житимете у Вінниці, і плануєте щодня їздити у табір 18 км. Або ми можемо порадити Вам комфортабельний готель високого класу буквально у 2 км пішки від локації. За прийнятними цінами, але комунікувати з господарями готелю просимо напряму.

3) Ви можете жити у власному наметі на території табору (користуватися санвузлами у корпусах), це коштуватиме 200 грн з намету (не з кожної людини, а з намету!) на весь час фестивалю.

Ще раз посилання на реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfitOPP-huP86MrskoGWOk6qjiV-VZE6tK1WXmvHoqbNlJ0JQ/viewform

Сплатіть, будь ласка, Вашу участь на картку UA453026890000026008055319815 ФОП Ботвіннік К.О. ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть Ваше прізвище у призначенні платежу!Просто поставте "Піду" в івенті і слухайте спікерів!


Організатор: Освіта Нова

24 Березня 2020 - 07 Квітня 2020

17:00 - 03:00

онлайн

https://www.facebook.com/events/218693829536109/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Освіта Нова

Lviv, Sadova 2a

http://osvitanova.com.ua

https://www.facebook.com/osvitanova/

Написати повідомлення
Дописи
Події