Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Фестиваль європейських освітніх практик EduFest

Освіта Нова 18 Травня 2019 Чернігів 1604

Хтось ловить ґав, хтось — освітні можливості за кордоном, а ми ділимося європейськими практиками й досвідом у чарівному українському місті Чернігові!

Нам приємно повідомити, що вже 18 травня 2019 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбудеться прогресивна для України освітня подія — ФЕСТИВАЛЬ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ОСВІТНІХ ПРАКТИК «EduFest».

КОМУ ЦЕ ПОТРІБНО?
— викладачам ЗВО різних напрямів;
— вихователям, тьюторам, учителям, методистам і керівникам закладів освіти;
— студентам, абітурієнтам і їхнім батькам, що хочуть бути в курсі освітніх інновацій та напрямів.

МИ ПРОПОНУЄМО:
— близько 20 спікерів (у тому числі міжнародних);
— понад 300 учасників зі всієї України;
— панельну дискусію «Чи можлива європейська освіта в Україні?» за участю учасників освітнього процесу — від школяра до роботодавця;
— «живе» спілкування з фахівцями, які стажувалися за кордоном, реалізовували європейські проекти, використовують інноваційні освітні практики у своїй роботі і прагнуть поділитися — досвідом успішної професійної діяльності;
освітні практикуми, направлені на професійний розвиток педагогів;
— майстер-класи, присвячені використанню різноманітних інструментів та технік у навчанні та розвитку школярів, студентів, викладачів;
— семінари-тренінги та семінари-практикуми з формування професійних навичок освітян;
— релакс-зону для генерування творчої енергії, натхнення та профілактики вигорання тощо.

СЕРЕД СПІКЕРІВ — міжнародні освітні експерти, викладачі та випускники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, роботодавці міста, керівники державних і приватних закладів освіти, які стажувалися за кордоном, реалізовують міжнародні проекти, імплементують європейські освітні практики в освітній діяльності.

На «EduFest» ми гарантуємо гарний настрій, творчу енергію, мотивацію та натхнення, ефективний нетворкінг та реальні інструменти!

ЧОМУ ПОТРІБНО ЗАВІТАТИ НА «EduFest»?
Наша місія — згуртувати активних освітян довкола спільних європейських цінностей і мети, підвищити розуміння важливості університетського викладання та престижності професії педагога. Ми орієнтуємося на міждисциплінарні зв’язки й інноваційні інструменти викладання.

Тож якщо ви поділяєте нашу думку про те, що якість української освіти майбутнього залежить від здатності всіх сторін освітнього процесу об’єднуватися, — будьте з нами!
На EduFest ви зможете надихнутися новими творчими ідеями, поділитись своїми знаннями й досвідом, налагодити цікаві контакти, спланувати майбутні освітні проекти та долучитись до створення Eduпросторів майбутнього.

КОЛИ?
18 травня 2019 року з 9.00—17.00.

ДЕ?
м.Чернігів, вул.Г.Полуботка, 53
Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Партнери заходу:
ТУТ МОЖЕТЕ БУТИ ВИ :-)
Якщо ви зацікавлені ідеєю фестивалю, поділяєте наші цінності й мрієте так само про успішне майбуття української освіти, оновлення й розвиток закладів освіти, альтернативний освітній простір, навчання лідерів, які будуватимуть нову країну, — ми будемо раді партнерству й наданій підтримці!

КООРДИНАТОРИ — Воєділова О.М, Грицик Н.В., Дженджеро О.Л.
Детальна інформація: [email protected] Оксана
+380962945310 Олена
+380501366877 Надія

ОБОВ’ЯЗКОВА реєстрація: https://forms.gle/d1zZSxcE1VC7TUHBA

ЦІННІСТЬ участі в EduFest (квиток та пакет учасника, сертифікат про участь у фестивалі, комфортна атмосфера, кава-брейк, сюрпризи від партнерів):
— 100 гривень до 1.05.2019;
— 150 грн. після 1.05.2019 і в день проведення;
— учні, студенти - 50 грн.

Оплата здійснюється на карту Приватбанку попередньо.
Реквізити для сплати:
Отримувач - Воєділова Олена Михайлівна
Номер карти: 5168757329174702
У призначенні платежу нічого не вказуйте.

Квитанцію про оплату (або скріншот) і прізвище та ім'я особи, за яку зроблено внесок, ОБОВ'ЯЗКОВО відправляйте на е-mail: [email protected]


Ми поділимося практикою й можливостями європейської співпраці, полоскочемо мізки, порелаксуємо, вип’ємо не один літр смачної кави, потеревенимо на наукові (і не тільки) теми.

Приєднуйтесь!


Організатор: Фестиваль європейських освітніх практик EduFest

18 Травня 2019

09:00 - 17:00

Національний Університет Чернігівський Колегіум Полуботка, 53, Chernihiv

https://www.facebook.com/events/2231385477111783/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.