Ебру - живопис на воді

Олексій Заваденко 30 Червня 2019 Київ 555

Ебру – стародавня техніка малювання на воді. Східна техніка живопису на воді – ебру доступна кожному. Це не лише техніка малювання, а також свого роду філософія. Східні люди вміють цінувати творчий процес та шлях, який проходять тут і зараз. Саме цьому вчить ебру. Медитативний процес створення візерунку на воді та його перенесення на папір передає ваш настрій та кожен рух. Тут не можна помилитись, як і не можна виправити помилку. 

Спеціальні фарби додаються у попередньо приготовану воду та перемішуються за допомогою шила і гребня, створюючи казковий абстрактний світ, в якому кожен побачить щось своє.

Які фарби потрібні для живопису на воді? – ми часто чуємо це питання. Для ебру використовуються спеціальні рідкі фарби на основі пігменту, воду та жовчі. Крім того, малюнки на воді потребують спеціальних матеріалів: густої води, спеціальних фарб, шила різного розміру, гребеня та пензлів.

Запрошуємо вас поринути в світ східної краси разом з професійними художниками, які відкриють вам таємницю малювання на воді, яке однаково цікаве для дітей та дорослих.

Кількість місць обмежена.

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


30 Червня 2019 - 30 Вересня 2019

13:00 - 19:00

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/ebry-zivopis/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події