Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Авторська методика тренінгу "Як обрати професію майбутнього"

Освіта Нова 08 Червня 2018 Київ 2846

Для всіх, хто зацікавлений проводити власні тренінги на тему профорієнтації! Запрошуємо на семінар з передачі авторської методики тренінгу "Як обрати професію майбутнього". Особливо буде цікаво психологам, освітянам, коучам, представникам центрів зайнятості.

ВІДКРИТИЙ НАБІР В ГРУПУ НА 8 червня 2018. 

Ми вже більше ніж 7 років проводимо тренінгову програму для підлітків з профорієнтації, наш підхід приваблює підлітків та їх батьків сучасним інноваційним підходом. Сотні дітей взяли в ній участь та радують нас своїми успіхами. Ми акумулювати цей досвід у виданій в 2016 році книжці-методичці "Як обрати професію майбутнього". ЇЇ співтворцями були учасники програми - підлітки, адже ми безперервно розвивали програму відповідно до їх запитів та інтересів. Ми раді передати наш досвід усім тим, кого надихає сучасний коучинговий (недирективний) підхід до профорієнтації. Ви можете використовувати методику в повному обсязі для проведення власних тренінгів або інтегрувати у ваші підліткові програми. 

На семінарі ви пропрацюєте усі командні та індивідуальні завдання з програми тренінгу - отримаєте власний досвід. Познайометеся з ключовими принципами та інструментами коучингу, які можуть використовуватися в тренінгах та індивідуальній роботі з підлітками. 


Як результат ви отримаєте повну покрокову інструкцію з проведення 12-годинного тренінгу по профорієнтації: 

- Зошит тренера з таймінгом та інструкціями 

- Книжку - "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80". Автор Тамара Сухенко

- Детальні рекомендації щодо проведення групового тренінгу для підлітків

- Рекомендації з проведення індивідуальних консультацій для підлітків з профорієнтації

- Оптову ціну на книжку - "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком від 13 до 80"

Тренер – Тамара Сухенко, автор книги "Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком 13 до 80 років". Психолог, тренер, сертифікований коуч ECF (European Coaching Federation), фасилітатор, PhD. 

Цей методичний посібник став результатом п'ятирічного досвіду тренінгів щодо вибору професії. У ньому пропонується покроковий алгоритм, що пояснює, як розширити знання людини про себе і про світ професій для того, щоб зробити усвідомлений професійний вибір. Книга буде цікавою підліткам, студентам, психологам, тренерам, вчителям, батькам, а також усім тим, для кого є актуальним питання зміни професії або напряму діяльності. Видання може використовуватися і як посібник для самостійної роботи, і як методичний матеріал до тренінгу.

ДЛЯ УЧАСТІ - ЗАПОВНІТЬ РЕЄСТРАЦІЙНУ ФОРМУhttps://docs.google.com/forms/d/16d-i-7sq-nSJL-P4PhRg38D6t8YDy7I4QxI5MZylBbE/viewform

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:

ДАТА: 8 червня, 10:00-18:00

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, Проспект Перемоги 42 (метро Шулявська)

ВАРТІСТЬ: 2500 грн. 

- При реєстрації двох учасників - для кожного із учасників діє знижка 10%. 

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ:

- Для представників державних установ (вчителів, викладачів, шкільних психологів) - знижка 20% 

- Щоб скористатися спеціальними умовами, надішліть нам скан-копію будь-якого офіційного документа (довідка, лист від адміністрації, тощо).

- При реєстрації двох учасників - для кожного із учасників діє знижка 10%. 

Зверніть увагу, що знижки не сумуються. 

Оплата до початку семінару обов'язкова і гарантує Вам місце в групі. Місця обмежені, ми будемо раді бачити Вас! 

Якщо у вас будуть питання, пишіть чи дзвоніть нам - 050 681 78 44
Email: [email protected]


08 Червня 2018

10:00 - 18:00

Профорієнтація в стилі коучинг, Проспект Перемоги 42, Київ, Україна

https://www.facebook.com/events/1866661890075900/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події