Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Акварельний живопис

Олексій Заваденко 28 Травня 2020 Київ 1773

Акварельні фарби – одні з найулюбленіших у художників. По-перше, існує багато технік роботи з аквареллю, а по-друге – з їхньою допомогою можна створити чудову картину, навіть якщо ви зовсім не вмієте малювати.

Акварельний живопис: майстер-клас в Києві

Картини, написані аквареллю, дивовижно легкі та насичені повітрям. Проте сам процес створення картин ще більш захоплюючий та таємничий. Майстер-клас акварельного живопису в Києві в арт-студії “Ліхтарик” дасть вам можливість дізнатися про особливості цього виду живопису та навчитися створювати справжні шедеври на папері.

Чим буде цікавий майстер-клас із акварелі

Під керівництвом досвідчених художників студії ви створите власну роботу близької для вас тематики та отримаєте професійні поради по роботі з аквареллю. До нас приходять люди різного віку та різних уподобань, але кожен з них знаходить свій спосіб відобразити особисте бачення картини аквареллю.

Впродовж майстер-класу ви будете знаходитися у незвичайному світі мистецтва та зможете відсторонитися від всіх своїх повсякденних турбот. На майстер-класі з акварелі в Києві ви відчуєте себе справжнім художником, який із задоволенням та натхненням творить на полотні справжнє диво! Завітайте до нас, насолоджуйтеся процесом реалізації власних творчих здібностей, відпочивайте та проводьте час із користю.

Запис за телефонами: 068-270-70-86 та 095-661-33-81

Наш сайт: https://lihtaryk.com.ua


Організатор: Арт-студія "Ліхтарик"

28 Травня 2020 - 31 Грудня 2020

13:00 - 14:30

вул. Бастіонна 5а.

https://lihtaryk.com.ua/akvarel/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Арт-студія "Ліхтарик"

Київ, вул. Бастіонна 5а

+38(068)270-70-86

+38(095)661-33-81

https://lihtaryk.com.ua

https://www.facebook.com/Lihtaryk

Написати повідомлення
Дописи
Події