Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Триває набір дітей 2-6 років в канадсько-український садок Maple Bear Kyiv

Анна Печерна 01 Березня 2022 Київ 2402

Діти в канадсько-українському дитячому садку Maple Bear Kyiv займаються за двома програмами – канадській Maple Bear та українській «Дитина». Завдяки їх вдалому поєднанню та використанню найкращих підходів та практик канадської освітньої філософії, діти отримують якісну освіту і розвиваються гармонійно.

Дошкільна освіта в Maple Bear Kyiv – це:

  • канадські провідні освітні методики;

  • білінгвальне навчання;

  • всебічний розвиток;

  • безпечний освітній простір (облаштоване укриття, охорона, власна будівля і територія з ігровими та спортивними майданчиками, відеоспостереження);

  • 4 вікові групи: Senior Kindergarten|Preschool (5-6 років), Junior Kindergarten (4-5 років), Nursery (3-4 років), Toddlers (2-3 роки);

  • гуртковий компонент – танці, гімнастика, плавання (басейн глибиною 90 см з температурою води 30 градусів), артстудія.

Предмети канадської програми Maple Bear – Language Art, Science, Mathematics, Arts&Crafts.

Заняття з української програми – розвиток мовлення, логіко-математичне мислення, літературна скарбничка, «Я у світі», музичні та спортивні заняття.

Навчання мови за принципом занурення в іншомовне середовище в школах мережі Maple Bear застосовується з метою поглибленого вивчення англійської мови. Це означає, що діти вчаться слухати, говорити, читати та писати англійською мовою у мовному середовищі, де навчальний матеріал подається англійською мовою. Уроки з першого дня проводяться англійською.

Старшу групу ми готуємо до навчання в школі Maple Bear Kyiv, тому якщо ви хочете, щоб адаптація до першого класу пройшла лагідно і щоб дитина отримувала якісну офлайн-освіту в безпечному освітньому середовищі за провідними канадськими методологіями welcome до школи Maple Bear Kyiv.

Для вступу в садок потрібно пройти співбесіду у психолога.

Передбачені тестові дні.

Для запису на індивідуальну екскурсію-знайомство дзвоніть за  тел. +38 095 096 90 75 (Телеграм, Вайбер) або заповнюйте заявку https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/order


Організатор: Канадсько-український садок Maple Bear Kyiv

01 Березня 2022 - 12 Березня 2024

08:00 - 19:00

вул. Є. Чавдар, 11а (Осокорки)

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Канадсько-український садок Maple Bear Kyiv

вул. Єлизавети Чавдар, 11а

+380950969075

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

https://www.facebook.com/maplebearkyiv/

Написати повідомлення
Події