Дводенний тренінг з Ненасильницької Комунікації з Евою Рамбалою

Освіта Нова 14 Жовтня 2018 Київ 386

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на дводенний практичний тренінг з Ненасильницької Комунікації (ННК) з Евою Рамбалою - сертифікованим тренером Міжнародного Центру з Ненасильницької Комунікації (CNVC).

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/syBUbfEEzcRIsAeD3

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що практичний тренінг призначений для учасників, які пройшли одноденний теоретичний тренінг з Евою Рамбалою і бажають глибше зануритися в метод Ненасильницької Комунікації, закріпити отримані знання на практиці в маленькій групі, розібрати особисті ситуації і отримати відповіді тренера на питання, що цікавлять. Кількість учасників у практичній групі не перевищує 20 осіб.

ДАТА: 14-15 жовтня 2018 року
ЧАС: 10:00-18:00
МІСЦЕ: Київ, вул. Івана Мазепи, 1 (ст.м. "Арсенальна"), приміщення ГС "Освіторія"
ВАРТІСТЬ: 5000 грн.
РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/syBUbfEEzcRIsAeD3

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ДВОДЕННОГО ТРЕНІНГУ:
1. Практика Ненасильницької Комунікації
2. Трансформування гніву
3. Само-емпатія
4. Як казати та приймати слово «НІ» (відмову)
5. Глибинна робота з критикою
6. Сила подяки
7. Практичні вправи, робота в групах, розгляд особистих ситуацій

Ненасильницька Комунікація є простим і практичним методом, який покращує життя тисяч людей. Він вчить нас по-новому виражати себе, допомагає створити душевний зв'язок з іншими людьми, вчить цінувати почуття і потреби - свої та оточуючих, і давати один одному якісну зворотний зв'язок. Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими! Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницької Комунікації. Запрошуємо!

Більше інформації щодо тренінгів з Евою Рамбалою можна знайти за посиланням: http://nvc.empatia.pro

* Про ННК
Ненасильницька Комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх. 
З ННК ми навчаємося емоційній компенетності - чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що «живе в нас». Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННК стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця. 

** Про Еву Рамбалу
Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницької Комунікації (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької Комунікації та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.


14 Жовтня 2018 - 15 Жовтня 2018

10:00 - 18:00

Київ, вул. Івана Мазепи, 1 (ст.м. "Арсенальна"), приміщення ГС "Освіторія"

https://www.facebook.com/events/1095890077218309/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події