Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Центр дитячого розвитку

Художня студія «Фарбований лис» ­– це широкопрофільне художнє утворення, навчаючись у якому, дитина отримує нагоду краще зрозуміти свій внутрішній світ, осягнути власні творчі можливості і втілити свої ідеї в певних художніх творах. Творчість – велика сила! Її можливості – необмежені.
Заняття у художній студії «Фарбований лис» – це не лише можливість творчого зростання, але й чудовий привід весело провести час у товариському колі!
Художня студія "Фарбований Лис" — це місце, де розкриваються Ваші таланти, втілюються Ваші творчі задуми та ідеї. Не важливо хто Ви — людина, що прагне вдосконалити своє вміння, чи новачок, який лише мріє стати за мольберт і взяти в руки пензель. Всіх, хто хоче творити прекрасне, художня студія "Фарбований Лис" запрошує відкрити для себе захоплюючий світ мистецтва.


Програми викладання

Художня студія «Фарбований лис» проводить навчання в наступних напрямках:
- образотворче мистецтво
- декоративно-прикладне мистецтво
- малювання піском (Sand Art)
Заняття для дітей:
У студії досвідчені викладачі навчають дітей основ образотворчої грамоти, розвивають художнє бачення, образну та просторову уяву, фантазію і художній смак. На заняттях, що розраховані на різні вікові групи, діти опановують різноманітні техніки малюнку, живопису та графіки, ліплення і художнє конструювання. Діти вивчають основи композиції та перспективи, знайомляться з історією мистецтв, відкривають для себе секрети різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Учні мають змогу підготуватися до вступу в художні навчальні заклади. Студійці з радістю діляться зі світом своїми талантами на пленерах, творчих виставках і конкурсах.
Заняття для дорослих:
Незалежно від віку і професії кожен відвідувач студії отримає незрівнянну насолоду від заняття творчістю, душевний відпочинок від щоденних клопотів і буденної метушні. Під керівництвом професіоналів тут відкривають власні таланти, втілюють творчі ідеї, опановують цікаві техніки малювання, здобувають нові знання і вдосконалюють майстерність.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Рукоділля

Інші сервіси

творчість, пісочна терапія, живопис


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Рівне, вул. Струтинської, 35

(067) 585-50-11

(067) 763-50-40, (093) 852-08-01, (050) 207-40-06

https://vk.com/farblys


Карта


Події