Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

Кожен з нас знайомий з конструктором LEGO. Під час гри немає значення вік людини, стать, національність або рівень знань. Всім цікаво. Неможливо уявити іграшку, яка може дати стільки ж свободи для розвитку творчості та фантазії. Якщо подумати – це ідеальний інструмент, що може об’єднати та зацікавити навчанням одночасно всіх учнів.

Навчання з LEGO надає величезні можливості учням для здобуття широкого спектру знань, персональних навиків, досвіду:

Розвиток творчого та логічного мислення
Соціальний розвиток, лідерські якості
Поліпшення навичок спілкування
Вміння виявляти проблеми та вирішувати їх
Саме тому наш клуб використовує принципи Lego Education (Навчання з LEGO) – «Навчання через дію». Кожне наше заняття повторює циклічну модель, що складається з чотирьох простих кроків: Взаємозв’язок, Конструювання, Рефлексія, Розвиток.

Ефективне навчання відбувається тільки тоді, коли діти мають можливість створити реальні речі в матеріальному світі, випробувати як вони працюють. Тільки тоді знання набувають реальності. Саме тому наш клуб «Юний Інженер» використовує спеціальні навчальні набори конструкторів «LEGO Education» що адаптовані для навчальних цілей.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Олени Пчілки, 3а

+38 (099) 916-2213

http://kids-engineer.in.ua

Написати повідомлення
Події