Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше, Школа

Розумне місто — це освічені громадяни, які легко й вправно користуються технологіями. Аби навчити киян, як впроваджувати smart-рішення для покращення життя у місті, ми запустили освітню платформу Kyiv Smart City School.

Головна мета Kyiv Smart City School — комплексно доповнювати навчальну програму актуальними знаннями в галузі інновацій та технологій.

У фокусі — курси з урбаністичних та IT-дисциплін, а також фінансова грамотність. Ми організовуємо виїзні сесії та активно співпрацюємо з академічною спільнотою, а ще — навчаємо дітей основ кодування та робототехніки. Освітні програми поєднують змістовну теоретичну базу, приклади успішного поширення інновацій та міжнародний досвід експертів. Змінюючи формати подачі інформації та усуваючи проблеми шкільного навчального курсу, ми формуємо нові підходи та практики. У межах освітньої програми уже відбулося понад 50 лекцій в креативному просторі Kyiv Smart City Hub.

За 2018–2019 роки ми плануємо залучити до наших освітніх програм понад 10 000 учнів разом з батьками. У такий спосіб ми хочемо вплинути на виховання нового покоління, яке житиме у розумному місті та розвиватиме його.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Академіка Глушкова, 1: ВДНГ, павільйон №5.

+380 (44) 222 87 13

https://www.kyivsmartcity.com

https://www.facebook.com/pages/Kyiv-Smart-...


Карта


Події

Події