Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Інше, Центр дитячого розвитку

Educator - це освітня студія заснована командою викладачівдля підготовки учнів до ЗНО та ДПА.

Зараз в нашій команді 35 викладачів, кожен з яких має мінімум 5 років досвіду викладання в освітніх установах або у якості репетитора. У команді є 5 кандидатів наук та 7 аспірантів, які працюють і навчаються в провідних вишах країни.

Навчальний процес в Educator організовано так, щоб прокачати знання й навички та отримати задоволення від підготовки до ЗНО.
✅Безкоштовний стартовий тест дозволяє визначити початковий рівень знань та навичок, необхідних для успішного складання тесту ЗНО. На основі тесту визначаємо оптимальний формат занять та складаємо індивідуальний план підготовки до ЗНО.
✅Ознайомлення учнів та батьків із усіма вимогами, правилами та особливостями складання ЗНО.
✅Програма кожного курсу відповідає рекомендованій програмі підготовки до ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти.
✅Заняття тривають по 2 години та проходять у міні-групах (4 учні), що дозволяє зберігати індивідуальний підхід, ефективно розподіляти увагу викладача та успішно використовувати ефект змагання.
✅Авторські конспекти, презентації, додаткові матеріали, практичні роботи та тести роблять кожне заняття насиченим інформацією та цікавим.
✅Використання в навчальному процесі методик, заснованих на результатах досліджень у сфері нейробіології дозволяє ефективно тренувати навички, необхідні для успішного складання ЗНО.
✅Щомісячні тести у форматі ЗНО дозволяють моніторити якість підготовки до ЗНО протягом року.
✅Батьки наших учнів кожного місяця автоматично отримують електронні листи про успіхи своїх дітей у навчанні, що дозволяє їм тримати руку на пульсі підготовки до ЗНО.
✅Ми турбуємося про емоційний стан та здоров‘я учнів, саме тому для наших учнів розроблено цикл тренінгів, на яких можна навчитись управляти своїм часом, освоїти техніки медитації, навчитися розраховувати час на іспитах, учні дізнаються як концентрувати увагу на завданнях контрольної роботи, а не на страху невдачі, ознайомляться з вправами, які допоможуть приборкати хвилювання та з лайфхаками, які зроблять процес розв’язку завдань більш ефективним. Про все це потурбується наш штатний психолог!

Освітня студія Educator — це не просто курси з підготовки до ЗНО, це спільнота, де ти знайдеш підтримку на шляху до результату.


Програми викладання

✅ Курси ЗНО та ДПА (українська мова та література, біологія, математика, історія України, хімія, географія, фізика, англійська мова)
✅ Експрес-курс “Теорія літератури до ЗНО”
✅ Майстер-клас “Власне висловлення на ЗНО з української мови: лайфхаки для успішного написання”
✅ Експрес-курс до ДПА з історії України
✅ Українська мова до ДПА для 9 класу
✅ Математика до ДПА для 9 класу
✅ Експрес-курс із української мови (6,7,8 класи)
✅ Експрес-курс із математики (6,7,8 класи)
✅ Експрес-курс із хімії (7,8,9 класи)
✅ Експрес-курс із фізики (7,8,9 класи)
✅ МікроМК — майстер-клас з мікроскопії
✅ Курс виживання хоумскулера — цикл тренінгів
✅ Літня історична школа


Вартість навчання

150 грн/год у групі
200 грн/год у парі
250 грн/год індивідуально


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Екскурсії

Формат навчання

Хоумскулінг

Дистанційне навчання

Екстернат

Майстер-класи

Осінній табір

Спеціалісти

Психолог

Мови

Українська

Англійська

Німецька

Французька

Інші сервіси

Курси підготовки до ЗНО та ДПА у Києві


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 18


avatar

Светлана

Современные мобильные преподаватели легко находят общий язык с разновозрастными школьниками, готовят на высоком уровне. Имеют вес в научной среде ученых Киева, учат анализировать материал. С удовольствием обращаемся к ним и будем в дальнейшем взаимодействовать!


avatar

Карина

Рекомендую - лично имела опыт обучения Все лаконично, четко без ненужной информации, а только все необходимое к подготовке к ВНО Коллектив - молодой, творческий - интересно подают материал


avatar

Марина

Хорошие курсы с отличными преподавателями на которых доступно подается материал. Всем советую!


avatar

Катерина

Замечательная школа. Современный подход к детям. Прекрасная организация процесса. Нашему ребёнку очень нравится и многие предметы, с которыми в пошлой школе были проблемы здесь даже стали любимыми. Спасибо за ваш труд.


avatar

Маргарита

Самая лучшая школа с современным подходом к детям, рекомендую!


avatar

Наточка

Чудовий і комфортний заклад! Нашій дитині подобається школа! Індивідуальний підхід і дружня атмосфера!! Дякуємо!!!


avatar

Оксана

Класна організація процесу! Завдяки тому,що у групі невелика кількість учнів,є змога охопити все до дрібниць!!! Викладачі забезпечують учнів купою матеріалу і доволі вимогливі! Мала справу з курсами історії,всім рекомендую


avatar

Наталія

Прекрасні курси! Всім раджу!


avatar

Анна

Мені дуже імпонує підхід школи до дитини. Приділяють увагу і академічним знанням, і розвитку цінностей, умінню виставляти пріоритети. Рекомендую!


avatar

Світлана

Найкраща школа,яку можна тільки уявити. Усім раджу!!!


avatar

Григорій

Франшиза з Луцька...аналог ШвидкоГроші в освітній сфері... швидкі гроші з і так бідних людей...не стидно вам?


Владислава Бандурко

Представник закладу

засновниця альтернативної школи Ліцей Educator

"засновниця освітньої студії підготовки до ЗНО Educator "

Доброго дня, пане Григорію! Мене звати Владислава, я власниця та директор мережі. Буду рада конструктивно допомогти вирішити питання, яке у вас склалося. Щодо вартості послуг, то вона є середньою по ринку в Луцьку і не дорожче приватних занять з репетиторами. Ми відповідально відносимося і до надання послуг і до підбору персоналу і в нас працюють кращі викладачі міста.


avatar

Елена Николаевн

ОЧЕРЕДНОЙ ЛОХОТРОН!!! преподаватели хорошие, а посредники - как саранча на пшенице!!! идите лучше 1 на 1 с преплдавателем у себя или у него дома....так будет в два раза выгоднее и вам и ему.... а так лишние 5-6 тысяч переплаты казнокрадам в руки


Владислава Бандурко

Представник закладу

засновниця альтернативної школи Ліцей Educator

"засновниця освітньої студії підготовки до ЗНО Educator "

Доброго дня! Мене звати Владислава, я власниця та директор мережі. Буду рада конструктивно допомогти вирішити питання, яке у вас склалося. Щодо вартості послуг, то вона є середньою по ринку та не дорожче приватних занять з репетиторами. Ми відповідально відносимося і до надання послуг і до підбору персоналу і в нас працюють кращі викладачі.


avatar

Светлана

В студии работают высококлассные специалисты, быстро находят контакт со школьниками. Занятия проходят в уютной обстановке с современным оборудованием. Уровень знаний на выходе высокий благодаря доступности преподавания. Подготовка школьников проводилась на 3 и 4 уровне Всеукраинской олимпиады по биологии.


avatar

Олена

Дуже задоволенi викладачами та результатами дитини пiсля занять!) Окремо дякую за те, що дитина тепер не боïться математики)


avatar

Ольга

Моя донька навчалась у цій студії. Дуже задоволені результатами ЗНО, тепер ми студенти омріяного вишу:)


Анна Печерна

головна редакторка

"Освіта Нова"

Ольга, дякуємо за відгук!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київ, вул. Раїси Окіпної, 8 (Лівобережна)

+38(063)290-64-20

Київ, м. Академмістечко

+38 099 546 71 69

+38(063)290-64-20

Київ, пр-т. Миколи Бажана, 10a (Позняки)

+38 099 677 35 19

http://www.educator.in.ua/

https://www.facebook.com/educatorukraine/

Написати повідомлення

Карта


Події

Події