Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ -

SPROUT - центр гармонійного розвитку дітей в англомовному середовищі
Повноцінний особистісний розвиток без обмежень потенціалу, уміння раціонально мислити й аналізувати, вільно висловлюючи свою точку зору, а також грамотна реалізація програми навчання за Міжнародними стандартами - усі ці фактори є основними для роботи Центру «SPROUT».
Для цілорічної зайнятості дитини у форматі Центру було передбачене створення повноцінного літнього табору з англомовним середовищем. Зміна - це восьмигодинне проведення часу і спілкування з носіями мови із чітким поділом дня на період пізнання (до обіду) і реалізації (з обіду до вечора), а також виїзні прогулянки, екскурсії та інші поїздки.
Усі навчальні процеси контролює штатний психолог, який допомагає дітям адаптуватися в новому колективі й легко знаходити шляхи вирішення виниклих соціальних проблем (наприклад, образи на однолітків). Після завершення навчального дня учнів розвозять за домашніми адресами.
Програми «SPROUT»: альтернативні методи навчання в дії - «SPROUT» запрошує дбайливих батьків і їхніх дітей ознайомитися із принципово новою методикою дошкільної освіти за міжнародними стандартами.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


Олексій Войтішкін

Почну свій відгук з того, що дитину обманути не можливо, вона обов'язково відчує лицемірство, не винятком є і мій син. Якщо він це відчує, то поставить стіну і можливо назавжди. Ми вже маємо гіркий досвід навчання в 1-му класі в звичайній школі. І мене дуже порадувала фраза, яку він сказав нещодавно: "Если бы я с первого класса ходил бы в школу Спраут - то моя жизнь пошла бы по-другому". Повірте, і йому є з чим порівнювати, в першому класі через свою особливість бути нестандартною дитиною, гіперактивною, "незручною" для суспільства. З дуже ніжною душею він стикнувся з такою хвилею людської злості, ненависті, буллінгу, що у вашій школі він побачив дійсно ДОБРО, яке випромінюють оточуючи - і вчителі, і діти! Ця школа незвичайна, це немов би одна велика родина, де всі один одного люблять і поважають. Школа да можливість розкритись кожній дитині, бути справжною і впевненою в собі. Коли ми минулого разу повернулися з подорожі, і навчальний день вже розпочався - я дозволила сину не піти до школи, і у відповідь почула "А почему? Я что, наказан? Я хочу в школу!" Такої радості в мене не було давно, тим паче дивлячись на ситуацію моїх друзів та знайомих, діти яких теж вчаться в школах і просто катастрофічно не хочуть туди ходити. То мені якось і соромно їм говорити, що моя дитина проситься сама до школи. Так, у мого сина були тяжкі часи, зумовлені багатьма факторами, але як не тяжко нам всім було та багато в чому наша сім'я завдячує школі Спраут та всьому колективу - дитина і ми, як батьки, багато чому тут навчились новому, і, сподіваюсь, цей процес продовжуватиметься!.


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Центральна 26 (р-н Білої Дачі, в пошуковику вул. 164-а Садова, м. Славутич)

Події