Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Табір, Центр дитячого розвитку, Школа

Міні садок для дітей 4-6 років (з 9.00 до 14.00).
Комплекс розвиваючих занять для дітей 3 - 6 років (розвиток мовлення, читання, математика, логіка, англійська мова, творчість, хореографія, йога, музика, театр)
Підготовка до школи
Початкова школа "Смартіка" (1-4 класи)
Дитячі свята
Танцювальна студія
Консультації спеціалістів


Програми викладання

Програми державного зразка та авторські розробки


Вартість навчання

Міні садок - 4000 грн.
Комплекси занять - 1200 - 1800 грн.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Організація свят

Формат навчання

Міні-садок

Підготовка до школи

Майстер-класи

Літній табір

Методики/програми

Марії Монтессорі

Росток

Навчання у грі

Система Нікітіних

Матеріальна база

На базі іншого закладу

Спортзал

Дитячий майданчик

У місті

Спеціалісти

Психолог

Логопед

Мови

Українська

Англійська

Наука

Логіка

Спорт

Йога

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 7


avatar

Анна, мамаАлисы

Мы остались довольны посещениями занятий в клубе "Лоло" на все 100%. В атмосфере добра и уюта детей учат быть внимательными к себе и другим, уважать окружающих. Здесь, педагоги помогли дочери сформировать и активизировать познавательные потребности, воспитать волевые качества. Алиса быстро считает, правильно придумывает и решает задачки, бегло читает, рисует, танцует, связно рассказывает, а главное - у неё нет проблем коммуникации со сверстниками. Всё это, совместные достижения Алисы, родителей и педагогов "Лоло". До встречи в следующем учебном году!


avatar

Анна

Спасибо за эти несколько лет проведённых с Лоло в атмосфере тепла и взаимопонимания! Учились дружить, слушать, быть исследователями, изобретателями и артистами. Спасибо, что развивали таланты, дух познания и умело использовали энергию «в мирных целях»!!! Желаем процветания, реализации новых идей и прихода других непосед!


avatar

Марiя

Вернулись из садика со слезами! Как же нам не хочется расставаться с вами и со всеми друзьями, которые у нас появились благодаря Лоло) искренне надеюсь, что увидимся со всеми ещё не раз! Желаем всем, чтобы предстоящий первый класс хотя бы немного напоминал теплоту и атмосферу, подаренную нашим детям детским клубом Лоло и самыми любимыми воспитателями!!!


avatar

Олексій

Лоло - навчальний заклад надзвичайно високого рівню . Тут поєднано все: високий професіоналізм педагогів та прекрасні умови для різнобічного розвитку та навчання дітей. Граючись, діти отримують ґрунтовні знання з різних предметів, розвиваються творчо та естетично. Важливо, що увесь персонал Клубу, а не лише педагоги, вміють знайти індивідуальний підхід до дітей та батьків. Дякуємо за вашу працю!!! Коли закінчимо Лоло, плануємо віддати дитину до школи, що відкривається на базі цього закладу.


avatar

Оксана

Дуже задоволена роботою клубу Лоло.Донька завжди хоче йти в клуб,не любить пропускати заняття,адже вони завжди цікаві,творчі,креативні.Діти встигають і позайматись,і погратись.Підготовка до школи на високому рівні. Подобається все!Так тримати!


avatar

Аліна

До навчального та виховного процесу в Лоло ставляться дуже відповідально. В клубі дуже чисто. Приємна творча атмосфера. А кожне свято - це неймовірно цікава театралізована вистава - таке враження що дивишся виставу із справжніми акторами в якомусь гарному дитячому театрі. Тут працює не просто сильна команда - за багато років їх роботи вони встигли стати родиною... Для мене кращого місця немає! Дуже-дуже раджу всім!!!


avatar

Надія

Моєму сину дуже подобаються заняття у Лоло, а особливо свята, на які ми охоче приходимо всією родиною як у справжній театр. Педагоги клубу - справжні майстри своєї справи, а результати говорять самі за себе - старша донька під час вступу до школи показала високий рівень знань. Радимо усім!


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Київ, пр. Г.Сталінграда, 35а

+38(044)228-98-19

http://lolo.kiev.ua/

https://www.facebook.com/Детский-клуб-Лоло...

Написати повідомлення

Карта


Події