Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Основними напрямками нашої діяльності є викладання іноземних мов дітям і дорослим, а також забезпечення всебічного розвитку дитини дошкільного та шкільного віку.


Програми викладання

Курси іноземних мов
Курси іноземних мов навчального центру «ОК» спеціалізуються на підготовці дітей (від 3-х років) і дорослих в сфері вивчення іноземних мов. В нашій команді працюють тільки досвідчені філологи - професіонали своєї справи. З їх допомогою Ви переконаєтеся, що вивчення іноземної мови - це захоплюючий процес, від якого можна отримувати масу позитивних емоцій. Мови навчання: Англійська • Німецька • Грецька • Японська • Турецька.

Підготовка до школи
Наша програма підготовки до школи не тільки розвиває інтелектуальні здібності Вашої дитини, але робить перехід до шкільного навчання легким і радісним.

Школа раннього розвитку
Розвиваючі заняття в нашій школі спираються на гру, як на єдино правильний підхід до розвитку і навчання дитини. Набір в групи дітей від 4-х місяців.

Самооборона
Заняття в секції самооборони спрямовані на підвищення фізичної підготовки дітей, освоєння технічних навичок захисту. Тренування по самообороні проходять у дітей в захоплюючій формі. У секції самооборони ваша дитина навчиться необхідним прийомам самозахисту і підвищить загальний фізичний тонус свого організму.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Матеріальна база

У місті

Мови

Англійська

Німецька

Спорт

Бойові мистецтва

Творчість

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Одеса, вул. Блока, 89

+38(048)794-62-69

http://www.okcenter.od.ua

https://www.facebook.com/groups/1111621512...


Карта


Події