Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Літній мовний табір «English Every Moment», організований школою іноземних мов «Lingvo Land» — це формат літнього дитячого відпочинку, при якому в комфортних сучасних умовах під керівництвом професійних педагогів діти вивчають англійську мову, беруть участь в різних майстер-класах, залучені в щоденну цікаву активно-творчу, розважальну програму з англійською мовою для дітей.

Майстер-класи – це, так звані, гуртки за інтересами. Кожний викладач відповідальний за свій майстер-клас і підготовляє свою програму до початку зміни. Кожного вечора Ваша дитина матиме можливість обрати, чим себе зайняти і який гурток відвідати згідно зі своїми інтересами та уподобаннями.

Наша програма дуже насичена і не залишає часу на нудьгування. До цього діти не перевантажені, а весь час захоплені справою. Уроки проходять на свіжому повітрі, а за умови поганої погоди в класах. Спорт, прогулянки, гуртки за інтересами, які працюють за простою формулою – English Every Moment. У Вашої дитини буде безліч можливостей проявити себе в новому оточені, розвинути творчі здібності та знайти нове хобі. Це є повне занурення в англомовне середовище. За 12 днів ваша дитина подолає мовний бар’єр, розширить словниковий запас і відчує особливості англійської вимови від наставників та вожатих - fluent speakers. Мета конкурсів - дати дитині можливість проявити себе в команді та розвинути свої таланти. Вміння адаптуватися серед нових людей, будувати відносини з однолітками та дорослими – важливий життєвий досвід, який ваша дитина отримає в дружній атмосфері. Вихованням дітей займаються досвідченні педагоги та вожаті «Lingvo Land».

З 2017 року, організаторами табору «English Every Moment» запроваджено 2 зміни, які проводяться в різних куточках України:
ImageПерша зміна

Перша зміна табору проводиться в мальовничому селі Скригалівка, що на Київщині

В таборі підготовлені затишні та чисті будиночки на 12 осіб з кондиціонером та душовими, їдальня, літній театр, футбольне та волейбольне поля, басейн, ліс, озера. А також надається 5 разове харчування. Територія табору має цілодобову охорону. Табір розташований в зеленій зоні Київської області. 15 км від Фастова.

Адреса табору: Київська обл. Фастівський р-н
с. Скригалівка вул. Фастівецька 37А
Координати GPS 50.090665, 29.717044
Відкриття зміни: 31 травня. 10 днів.
Вартість путівки: 5900 грн.

ImageДруга зміна

Друга зміна табору проводиться на морському узбережжі в санаторно-курортній зоні, що в 8 км від причорноморського міста-курорта Скадовськ в селі Красне. Від берега Джарилгацької затоки Чорного моря до найближчої будівлі – 50 м.

В таборі підготовлені дво-, три-, та одноповерхові спальні корпуси з кімнатами, розрахованими на 2-5 чоловік, власний огороджений пляж, веранди від сонця, ігровий майданчик, літній луш, питні фонтанчики, кабінки для переодягання. Морська вода насичена 22-25% йоду.

П’ятиразове збалансоване харчування з урахуванням віку дитини. В асортименті всі види овочів і фруктів півдня України. Гарантована безпека та якість продуктів харчування. Їдальня оснащена сучасними меблями та посудом. Також є можливість організації диетичного харчування. В таборі організована цілодобова охорона об’єкту співробітниками охоронної ліцензованої фірми. В наявності мобільний термінал виклику групи швидкого реагування Управління поліції охорони в Херсонській області. Ведеться цілодобове відеоспостереження. На території табору знаходяться: футбольне поле 60х30 м., волейбольний майданчик 15х10 м., баскетбольний майданчик 30х10 м. з гумовим покриттям, майданчик для бадмінтону, настільного тенісу, смуга перешкод, бігова доріжка, тренажери для силових тренувань, майданчик для пляжного волейболу.

Адреса табору: Херсонська обл. Скадовський р-н
с. Красне. ПЗОтВ “Крилатий”
Координати GPS 46.119658, 32.750068
Відкриття зміни: 12 травня. 10 днів.
Вартість путівки: 5900 грн. + ж.д. білет


Програми викладання

Освіта:

Студія практичної англійської мови
Студія німецької мови
Студія французької мови
Студія італійської мови
Студія польської мови
Тут діти отримають базові знання вимови, фраз ввічливості та здобудуть лексичний запас через вірші та пісні. Студія практичної англійської мови допоможе розвинути навики усної мови через казки, історії, обміркування та дискусії.

Розвиток:
Тематичні дні країн-носіїв мов:
День США
День Франції
День Англії
День Італії
День Германії
День Польщі
В ці дні діти будуть ознайомлюватись з традиціями, звичаями, піснями, популярними іграми цих країн.

Розкрий свій талант:
"Веселі фарби"
(малювання та різні види аплікацій)

Фотостудія
(базові навики виконання фотографії)

Відеостудія
(створення відеофільму, сценаристами та акторами якого є самі діти)

Творча майстерня
(декупаж, квілінг, орігамі, монпасьє, виготовлення ляльок)

АРТ-студія
(концерти та конкурси по хореографії, вокалу, акторському мистецтву та ін.)

Дітей чекає творча атмосфера, заряд позитивних эмоцій, развиток фантазії, уяви, формування художнього почуття смаку, кольору, форми та композиції. Заняття активують творчий потенціал кожного!

Спорт:
Футбол
Волейбол
Піонербол
Американський футбол
Настільный теніс
Бадмінтон
Break Dance

Розваги:
Конкурси
Концерти
Квести
Эстафети
Веселі спортивні заходи
Дитячий кінотеатр
Басейн (Море)
Батут


Вартість навчання

5900


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

Басейн

За містом

Біля моря

Мови

Англійська

Польська

Німецька

Французька

Спорт

Футбол

Волейбол

Творчість

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська область. Києво-Святошинський район г.Боярка вул.Вокзальная 14.

+38(068) 363-25-46

+38(063)288 74 24

Київська обл. Фастівський район с. Скригалівка вул. Фастівецька 37А

Херсонська обл. Скадовський р-н с. Красне. ПЗОтВ “Крилатий”

http://www.splendidworld.co.ua/index.html


Карта


Події