Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір, Центр дитячого розвитку

Наша філософія

Дитинство — це той унікальний період, коли формується характер, основні моделі поведінки, відношення до себе і навколишнього світу. Діти, як губка, жадібно вбирають в себе знання, вміння, погляди та думки.

Головна мета нашого колективу — направити, зацікавити, виявити і розвинути таланти кожної дитини, навчити формувати для себе цілі та активно досягати їх

Спрямована особистість - особистість творча, талановита, креативна, сильна, прагнуча до нових знань, така, що має мету в житті і вміє ефективно використовувати свій потенціал. Якщо виховання людини в дитинстві було в атмосфері любові, турботи і розуміння, він все життя буде відчувати себе переможцем і зберігати впевненість в тому, що доб'ється успіху.

Виховання та розвиток дитини — священне таїнство. Завдання нашого колективу спільно з батьками - укріпити внутрішнюособистість маленької людини, закласти міцний фундамент для будівництва щасливого майбутнього. За допомогою батьків і вчителів дитина отримує відповіді на важливі питання, які його хвилюють: «Хто я?», «Який я?», «Що я можу?». Наші педагоги вкладають душу і знання в своїх вихованців. Знаходячись в постійному педагогічному пошуку, вони піклуються про те, щоб діти отримали сучасну та якісну освіту. Педагогічний колектив і батьки - сім'я однодумців, що підтримують і здійснюють мрії, цілі і завдання НАШИХ дітей.

В учбово-виховному центрі «Кудрявський» створена унікальна атмосфера тепла і любові до дітей. Це чудове місце, де панує Дитинство, всі його смаки і мрії!

У дитячому садку створені максимально комфортні умови для навчання та виховання дітей. Кожна дитина постійно знаходиться під наглядом медичного працівника, при необхідності займається з логопедом і психологом. У нашому саду п'ятиразове якісне і смачне харчування. Після закінчення повного курсу підготовки до школи всі діти легко проходять попередню співбесіду або тестування для вступу у перший клас практично будь-якої школи. У програму дитячого саду, окрім обов'язкових занять включена друга іноземна мова (французький). За бажанням діти можуть відвідувати додаткові заняття (шахи, джиу-джитсу, та інше). Діти в дитячому саду навчаться самостійності, стають відповідальнішими. Поважаючи кожну дитину, ми виховуємо у ній як самоповагу так і пошану до тих, хто його оточує.


Програми викладання

итячий учбовий центр «Кудрявський» у своїй роботі використовує авторські програми схвалені Київським Університетом імені Б.Грінченка, а також програми, рекомендовані Міністерством освіти і науки України: «Оберіг», програма розвитку дітей від пренатального періоду до трьох років (наук. кер. Богуш А. М.); «Впевненій старт», програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (авт. кіл.: Андрієтті О. О., Голубович О. П. та ін.);«Дитина», програма дітей від 2 до 7 років (наук. кер. Проскура О.В., Кочина Л. П., Кузьменко В.У., Кудікіна Н. В.).

Викладачі центру володіють сучасними педагогічними технологіями, способами конструювання педагогічного процесу, умінням аналізувати свою діяльність і прогнозувати її результат.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ, провулок Косогорний, 10

+38(044) 272-61-69

+38(067) 225-10-64

http://kudryavsky-school.kiev.ua/kontakty

https://www.facebook.com/pg/kudryavsky/abo...


Карта


Події