Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток

«Букмоль» — це незалежний культурний проект для дітей, їхніх батьків та усіх-усіх небайдужих й охочих до читання. Основною нашою метою є проведення освітньої, культурної, просвітньої діяльності та популяризація читання серед дітей і підлітків та поширення світових літературних надбань.

У дослівному перекладі «букмоль» — «книжна мова» та назва найпоширенішого варіанта норвезької мови. А також, у нашому вільнішому перекладі, букмоль — це (не)звичайна «книжкова моль». А хто ж читає більше за моль, для якої книжки – рідна домівка?

У першу чергу, “Букмоль” — це сайт, на сторінках цього сайту ми залюбки розповімо вам усе, що знаємо про сучасну та класичну дитячу літературу, про вже майже-дорослі книжки для підлітків, комікси і яскраві книжки-картинки для малюків з різних куточків світу. Ви дізнаєтеся не лише про українську, але й про неперекладену та майже невідому в нас літературу для дітей, яка має художню цінність і заслуговує на увагу. Для вашої зручності та безпеки усі книжки ваша вимоглива, щира і майже безкомпромісна «Букмоль» оцінює за п’ятимольною шкалою.

Аби не обмежувати світ дитячої літератури лише книжками, ми з радістю поділимося важливими спостереженнями і міркуваннями про літературу та читання загалом, розповімо про популярну культуру і про важливі події літературного життя України та світу; повідаємо історії про тих, хто пише, ілюструє та читає книги дітям і розповімо про дивовижний простір «довколакнижжя».

Рубрика Літклуб розповість про життя дитячого літературного клубу «Букмоль», створеного нами задля живого читання вголос, соціалізації, творчого та інтелектуального зростання його відвідувачів і перетворення читання на хорошу й приємну звичку.
Редакція сайту:
Міра Київська — головна редакторка
Ліза Гречанюк — редакторка
Юлія Конопляна — редакторка рубрики новин
Богдан Тушевський — технічна підтримка сайту

Ми надаємо перевагу спілкуванню поштою. Напишіть нам лист на [email protected], і якщо він здасться нам важливим, ми обов’язково відповімо протягом двох днів. Якщо Ваше запитання не можна вирішити поштою, до редакції можна зателефонувати за номером +3 8(063) 727-63-67.
Позиція редакції:

Статті, у яких зазначено особу автора, відображають винятково точку зору автора. Позиція редакції може не збігатися з точкою зору автора.

Якщо Ви не погоджуєтеся з тією чи іншою висловленою на сайті думкою, то завжди можете вступити до дискусії у коментарях. Ми заохочуємо відкритість спілкування, не правимо і не модерує коментарі, але хотіли б, аби ви поважали одне одного й утримувалися від дискримінації, ксенофобії, невігластва, приниження людської гідності, ворожнечі за релігійною, національною та іншими ознаками.

Використання матеріалів нашого сайту дозволяється лише з особистою некомерційною метою. При використанні матеріалів посилання на сайт є обов’язковим. Адміністрація ресурсу негативно ставиться до порушення авторських прав. Якщо Ви є правовласником і Ваші права якимось чином порушуються на ресурсі bokmal.com.ua, просимо Вас негайно повідомити це приватним повідомленням на нашій фейсбук-сторінку і ми спільними зусиллями вирішимо проблему.
Наші принципи:

Ми зважаємо на естетичну вартість дитячої літератури і не ставимося до неї як до одного із засобів виховання дітей. Ми поділяємо думку про плюралізм значень, не наполягаємо на істиності наших тверджень і свідомо не прагнемо бути об’єктивними, оскільки вважаємо, що незаангажованість — це міф та провокація.

Усі матеріали для рецензій та оглядів редакція обирає орієнтуючись на потреби та інтереси читачів. Для нас важливо не бути обмеженими зобов’язаннями перед будь-якими організаціями чи певними людьми, а писати максимально критично й обґрунтовано. Отож ми не публікуємо на нашому сайті рецензії рекламного характеру, написані на замовлення видавництв, авторів та інших зацікавлених осіб.

Нас неможливо підкупити. Якщо Ви хочете, аби ми написали рецензію на певну книжку, можете надіслати її нам на пошту у форматі PDF. Ми обов’язково прочитаємо її, і, якщо вважатимемо її вартою уваги, напишемо про неї у рубриці Книжки. Але майте на увазі, що наша оцінка буде максимально щирою.

Ми високо цінуємо інтелектуальну працю і щиро віримо у те, що створюючи проект «Букмоль», рятуємо світ (бодай від нудьги).

букмоль, літературний клуб, розвиток дитини, дитячі книги, читання, я читаю дітямм, детская литература, книжки


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Київ

http://bokmal.com.ua/

https://www.facebook.com/bokmalbooks


Події

Події