Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Школа

Школа працює відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту, державної національної програми «Освіта (Україна ХХІ століття)» з використанням традиційних та нетрадиційних методик, які спрямовані на індивідуальне навчання.

Сучасна освіта висуває на порядок денний нові завдання, які відображають основні тенденції розвитку сучасного суспільства.
Використання передових сучасних технологій у процесі навчання, індивідуальний підхід, інтегрування друкованого матеріалу підручника з можливостями навчальних комп’ютерних програм.

В школі створена особлива атмосфера стосунків між учнями, педагогами та батьками. Академічні успіхи важливі, але характер ще важливіше, тому в школі приділяється особлива увага марально-етичному вихованню рис характеру – милосердя, любові, людяності.

Учням, які закінчили школу і пройшли державну підсумкову атестацію видається свідоцтво про базову загальну середню освіту, а учням, які пройшли атестацію за програмою «Школа майбутнього» видається сертифікати міжнародного зразка.


Програми викладання

Школа використовує традиційні методи навчання, поряд з ними робить практичні кроки щодо індивідуалізації навчання.
Те, що називається шкільним навчанням ми перетворюємо в серію досить дрібних, легко сприймаючих за один раз цілей, і покладаємо відповідальність за їх досягнення на саму дитину.

Дитина знаходиться в середовищі, де вона вчиться, а не в середовищі, де її вчать. Це середовище називається «офіс учня». У кожного учня в офісі є прапорці, які він може підняти якщо потрібна допомога вчителя.

Перед кожним учнем знаходиться картка прогресу (успіхів), яка відображає досягнення учня і картка завдань, з якою він працює кожного дня.

Такі методи навчання виховують працездатність, відповідальність та формують характер учня.

В школі успішно працює система заохочень: «шкільні гроші» і «крамнички» з різноманітним шкільним приладдям та іграшками.
Як результат, ми отримуємо кероване і мотивоване навчання. Таким чином діти вивчають предмети: англійську мову, математику, історію, географію.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Мови

Англійська

Інші сервіси

Індивідуальне навчання


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

М. Чернівці вул. М. Олімпіади 3-В

(0372) 52-58-90

http://www.shkola-nadiya.com/index.php?nm=1


Карта


Події