Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Англомовний дитячий табір у Карпатах
DDcamp – це незабутній дитячий відпочинок протягом усього року. Це місце, де збуваються мрії, адже тут ми поєднуємо приємне з корисним – розваги та навчання.
Англомовний табір Diamond Dream Camp – це дитячий відпочинок на різний смак та вподобання!

Наші особливості
Походи в гори

Моменти єднання з природою, яка у Карпатах відрізняється своєю унікальною красою. Діти із задоволенням та захватом ходять у гори, адже все, що відбувається у великій та дружній компанії – це весело та захопливо. У таборі ми ходимо у найпопулярніші маршрути с. Мигове та околиць, а також у виїзні походи, які стануть до вподоби як дітям, так і дорослим!

Англійська мова

Найпопулярніша іноземна мова у всьому світі! Шанси кожного із нас бути зрозумілим у будь-якій частині земної кулі збільшуються у декілька разів, якщо ми speak English ;) Саме тому, ми приділяємо цій іноземній мові багато уваги у нашому таборі, де з дітьми займаються досвідчені педагоги та іноземні волонтери.

Пейнтбол

Чи не найпопулярніший вид сучасного активного відпочинку. Розповідати про плюси цього виду спорту не будемо, їх уже давно всі знають, але у нас є чим вас вразити – велика кількість пейнтбольних майданчиків у Мигово, різноманіття яких зацікавить кожного любителя даного заняття. Площадки на відкритих полянах та закриті траси у лісі добавляють грі відчуття справжнього екшену та не залишать байдужими нікого.

Кінні прогулянки

Один із найпопулярніших видів відпочинку у гірській місцевості. Діти зможуть отримати необхідні навички їзди та просто насолодитись величчю цих тварин. Коні – дуже розумні істоти і ще вони дуже люблять дітей. Наш місцевий кінь із колоритним іменем Зідан - особливо тепло ставиться до наших відпочиваючих. Для бажаючих пропонуємо індивідуальні заняття з верхової їзди під керівництвом досвідчених інструкторів.

Проживання

Табір базується на території гостинного двору Forest Camp Мигово, який складається із двох котеджів, колиби, двох басейнів, сауни та спортивного майданчика.


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Матеріальна база

У горах

За містом

Сервіси

Туризм

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Чернівецька обл, Мигово, вул. Довбуша 15 Б,

+38 (099) 425 5262

+38 (068) 378 3133

http://www.ddcamp.com.ua/

https://www.facebook.com/diamond.dream.camp/


Події