Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

BXTL Global Camp - це дитячий спортивно-оздоровчий табір. Тут хлопцям прищеплюється командний дух, відкриваються і розвиваються їх таланти. Ми хочемо, щоб діти в нашому таборі були активними учасниками колективної творчої діяльності, а не її глядачами.

BXTL - це абревіатура від Best eXtreme Teenager Land, що перекладається як найкраща екстремальна підліткова країна. Організацією табору займається Благодійний Фонд "Берегиня життя".
Табір існує з 1998 року. Кожен, потрапивши сюди одного разу, повертається додому новим, більш відкритим, рішучим і щасливою людиною. У таборі дуже цікава програма: спортивні змагання, творчі гуртки, шоу талантів, вечірні заходи, спілкування з вожатими на різні хвилюючі теми.

BXTL Global Camp - це особливе місце, яке в пам'яті залишається назавжди. Ми хочемо, щоб хоча б мала частина дітей, які шукають собі розваг і «пригод» на вулиці, поринули в інше життя. Ми пропонуємо всім нашим майбутнім друзям, віком від 8 до 16 років, виїхати з гамірного міського суєти, на час забути про комп'ютери та TV. На час відпочинку, хлопців буде оточувати дружний колектив педагогів, психологів і арт-тренерів. Вони допоможуть хлопцям розвинути свої креативні здібності, творче мислення і уява, навчать самостійно приймати рішення, мислити позитивно і працювати в команді. При виборі персоналу для табору, в першу чергу, враховується їх любов до дітей. З причини високої активності і динамічності програми, дитина не стане наданий самому собі. Відпочинок дітей буде відбуватися з дотриманням необхідних заходів безпеки. На п'ятьох відпочиваючих доводитиметься один дорослий. Діти постійно знаходяться або з вожатими, або з членами адміністрації.

Діти наше щастя і наше майбутнє.


Програми викладання

Акторська майстерність
хореограф
діджеїнг
Спортивні ігри
Студія образотворчого мистецтва
відеозйомка
вокал


Вартість навчання

5600 грн


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Формат навчання

Літній табір

Зимовий табір

Матеріальна база

За містом

Спорт

Футбол

Баскетбол

Волейбол

Творчість

Театр

Хореографія

Музика

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Київ, Контрактова площа, 10-А

+38 (093) 059-40-87

+38 (068) 077-82-55

http://bxtlcamp.com/index.php

https://www.facebook.com/bxtlglobalcamp/


Карта


Події