Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Центр дитячого розвитку

Наші двері відчинені для тих, хто із задоволенням пізнає світ, відкритий всьому новому і готовий до пригод. У нашому центрі ми чекаємо дітей від 8 міс. до 14 років, і до кожної дитини знайдемо особливий підхід!

Запрошуємо всіх: непосид і тихонь, плаксіїв і забіяк, тих, хто голосно сміється і любить бігати босоніж по калюжах, танцювати і співати, любителів стояти на голові і малювати на шпалерах, скромних і темпераментних, своєрідних, ні на кого не схожих, різних.

У нашому дружньому колективі працюють як педагоги, які мають багаторічний досвід роботи, так і молоді спеціалісти, які нещодавно отримали вищу освіту і з ентузіазмом починають свій професійний шлях. Наші педагоги постійно вдосконалюють свій професійний рівень - проходять підвищення кваліфікації, беруть участь в різних навчальних семінарах, тренінгах та конференціях. І просто вони - дуже добрі і позитивні люди.

У наших освітніх програмах поєднуються класичні і новаторські педагогічні методики. Ми використовуємо найкращі методичні розробки відомих педагогів Золтана Дьенеша, Глена Домана, Нікітіних, Людмили Петерсон, Катерини і Сергія Желєзнових та збагачуємо їх за рахунок сучасних технологій.

Для кожного віку у нас підібрані свої програми, що дозволяють адаптувати дитину до колективу, підготувати його до школи, розвинути в ньому творчі здібності або просто зайняти його цікавими розвиваючими іграми.

А дорослих ми запрошуємо на наші тренінги, семінари, майстер-класи та індивідуальні заняття з психологом.


Програми викладання

Підготовка до школи
Лекції та семінари
Творча студія
Юний актор
Програма раннього розвитку дітей від 6 місяців до 3-х років
Англійська для молодших школярів та підлітків


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Підготовка до школи

Ранній розвиток

Спеціалісти

Логопед

Мови

Англійська

Методики/програми

Система Нікітіних

Матеріальна база

У місті


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Дніпро, ж/м Тополь 3, буд. 9

+38(096)885-73-51

+38(050)981-04-45

http://zvezdochet.dp.ua/

Написати повідомлення
Події