Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Дитинство – найчудовіша пора в житті. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з іграми та розвагами. Оптимальний час для цього – канікули. Правильно організований дитячий відпочинок принесе масу приємних, незабутніх вражень вашому чаду. Бачити свою дитину радісною, зробити її щасливою – чи не цього прагнуть всі батьки? Провести літні канікули вдома, коли всі однолітки в таборі, на морі або в лісі, погодьтеся, не найкраща перспектива для дитини. Згадайте себе у їхньому віці!
Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи. В Україні працює велика кількість оздоровчих таборів і дитячих санаторіїв. Для дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки. У дитячому таборі, далеко від мам-тат і бабусь-дідусів, дитина отримує необхідні життєві навички: вчиться бути самостійною, комунікабельною, корисною для колективу, реалізовувати себе. Такий відпочинок піде їй тільки на користь.
«Межигір’я» – колишня приватна резиденція президента в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. На даний момент працює як парк-музей. Межигір’я розташований на правому, високому березі річки Дніпро, дуже пересіченому ярами. Берег поріс лісом, основні деревні породи – граб, сосна, дуб, вільха, біла акація. В основному ліс порослевого і молодий, але є місця з 100-літніми дубами і соснами. Є зоопарк, качина ферма, фазанарій, стайня, кілька озер з качками і лебедями.
Зоопарк займає досить велику територію, на якій розташовані вольєри зі страусами, оленями, кабанами, муфлонами, антилопами, фазанами, але особливу цінність представляють червонокнижні дрохви та степові журавлі.
Для проведення спортивних занять використовується: футбольне поле, поле для гольфу, волейбольний майданчик, майданчик для верхової їзди на конях.
Майстер-класи та гуртки проводяться в конференц-залі, харчування надається кейтеринговою компанією з усіма дозвільними документами і проходить в їдальні резиденції «Межигір’я».


Програми викладання

9:00-9:30 Прибуття. Реєстрація та розподіл дітей по загонах
9:30-10:30 Екскурсія по табору / розвиваюча програма
10:30-10:40 Другий сніданок
10:40-12:30 Майстер-класи / творчі гуртки / творчі, інтелектуальні ігри та конкурси / спортивні, туристичні змагання / квести / загальнотаборні заходи / музичні, танцювальні, психологічні заняття
13:00 Обід
13:30-14:30 Тиха година
15:00-17:30 Майстер-класи / гуртки / творчі, інтелектуальні ігри та конкурси / спортивні, туристичні змагання / квести / загальнотаборні заходи / музичні, танцювальні, психологічні заняття
17:30 Підвечірок
17:40-18:40 Дискотека
18:45-18:55 «Вогник Дружби»
19:00 Від’їзд


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Харчування

Довіз

Формат навчання

Літній табір

Матеріальна база

За містом


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Київська обл., Вишгородський р-н, с. Нові Петрівці

+38(073)4075054

+38(095)8530336

http://eurocamp.in.ua/

https://www.facebook.com/eurocamp.in.ua/


Дописи
Події