Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Недалеко від міста Івано-Франківська (22км), в прекрасному, затишному, віддаленому від вуличного шуму куточку, оточеному чудовим прикарпатським лісом із столітніми дубами та вічнозеленими ялинами, неподалік від джерельно чистої Лімниці, гостинно запрошує Вас дитячий лікувально-оздоровчий табір «Сокіл».
ДЛОК «Сокіл» має лікувальну базу санаторно – курортного типу, вищу атестаційну категорію (свідоцтво серія I-АТ №00570 від 12.10.2015 р.), сертифікати на послуги проживання (серія ВГUA9.023.01328-15) та харчування (серія ВГ UA9.023.00410-15) та включений до Державного реєстру закладів оздоровлення та відпочинку №0305.
Дитячий лікувально – оздоровчий комплекс «Сокіл» (санаторного типу) функціонує з 1974 року по даний час. Знаходиться в одній з мальовничих долин Галицького району, Івано – Франківської області в 500 метрах від кришталево чистої р. Лімниці. Клімат у віддаленому від вуличного шуму куточку, оточеному чудовим прикарпатським лісом із столітніми дубами та вічнозеленими ялинами, зціляє людські тіла, вдовільняє спрагу, живить дітей своєю незамінною силою та оздоровлює підростаюче покоління молодої незалежної української Держави.
ДЛОК «Сокіл» має територію 10 га в зелених насадженнях. Заклад є одним з найбільших в області. На території комплексу розміщені 7 житлових корпусів, лікувальний корпус, їдальня (на 500 посадочних місць в одну зміну), музей старовини, кімнати гурткової роботи, сауна з басейном, спортивні майданчики, волейбольне, баскетбольне та 2 футбольних поля, тренажерний зал, зал ЛФК, батути, настільний футбол та аерохокей, а також у літній період працюють 5 басейнів, два з яких в закритому приміщенні, а три під відкритим небом.
Завдячуючи балансоутримувачу Бурштинській ТЕС матеріально – технічна база табору оновлюються з року в рік.
Харчування п’ятиразове, просте та дієтичне, вітамінізоване згідно санітарно – гігієнічних вимог.
Територія цілодобово охороняється. Досвідчені дитячі лікарі і медсестри цілодобово знаходиться поруч з дітьми. Особливості харчування та фізіологічні особливості завжди в полі зору медичних працівників табору.


Програми викладання

Одним із основних методів формування національно-патріотичної свідомості дітей та молоді є впровадження у ДЛОК «Сокіл» моделі тематичної зміни яка збудована за устроєм Запорозької Січі.
Табір «Сокіл» – це Січ Соколина.
Загони – це курені.
Головний в Січі Соколиній гетьман (директор).
Заступники директора та старший вихователь – головні отамани, вихователі – курінні отамани, а діти – козаки і козачки.
На початку кожної зміни відбувається урочисте відкриття табірної зміни де курінні отамани рапортують головному отаману про готовність куреню до відкриття табірної зміни. Готовність куреню визначається демонстрацією козаками і козачками назви та бойового кличу свого куреню. Головний отаман, в свою чергу, рапортує гетьману та просить дозволу на відкриття табірної зміни Січі Соколиної. Після відкриття табірної зміни відбувається посвята в козачата. Діти урочисто присягають на вірність Січі Соколиній, зобов’язуються слухати своїх курінних отаманів, щоденно ходити на ранкову штовханку (зарядку), в їдальні з’їдати все, що їм приготують поварі, після чого окроплюються водою та приймаються до лав козаків і козачок.
Кожного вечора козаки і козачки відвідують гопанку (дискотеку).
Старші козаки і козачки ходять в кількаденні походи, де у них є можливість більше відчути життя та побут справжніх козаків. Тут, під наглядом курінних отаманів, вони власноручно варять їжу, влаштовують «Козацькі забави», а також вивчають флору та фауну місцевості.

Виховна робота в ДЛОК “Сокіл” будується на принципах корисного дозвілля, колективної творчості та національно-патріотичному вихованні.
Кожного дня в таборі проводяться різноманітні заходи приймаючи участь у яких кожна дитина має можливість спробувати себе на сцені та сучасних ігрових програмах, та випробувати себе на спортивних майданчиках.
Важливим аспектом у формуванні соціально-активної людини є виховання трудової культури. Для цього на базі ДЛОК “Сокіл» розроблена програма «День економічної діяльності» в ході якої дітям в ігровій формі прививаються навики трудової та підприємницької діяльності, а також дана програма дозволяє їм набути соціального досвіду. Своєю працею діти заробляють гроші (соколики) завдяки яким потім відкривають свої фірми. Зароблені соколики діти витрачають на «Веселому ярмарку» відвідуючи магазини та різноманітні станції ярмарку.
В таборі проводяться такі масові заходи як «Майданс» та «FASHION DAYS» до участі в яких залучаються всі діти «Січі Соколиної». Зокрема, підготовка до «FASHION DAYS» починається за тиждень до проведення заходу. Діти разом з вихователями, художніми керівниками власноручно готують костюми та декорації, а досвідчені хореографи займаються постановкою танців. В результаті поєднання дефіле юних моделей та хореографічних постановок даний захід перетворюється в театральне дійство, яке поправу вважається одним з найкращих свят табірної зміни.
На базі табору створено танцювальний гурток «Козацькі мрії» де разом із сучасними танцями діти вчаться українських народних танців та козацьких танців. Діє гурток образотворчого мистецтва «Бомбезні рученята», а також гуртки з бісероплетіння та вишивання. Систематично проводяться конкурси малюнків, в результаті чого створено постійно діючу виставку кращих дитячих робіт.
На території табору діє радіостанція «Січ Соколина».
У вільний час діти мають можливість відвідати бібліотеку та музей старовини які розміщені на території табору.
Кожної зміни проводяться Малі олімпійські ігри.
До послуг дітей сауна з басейном, спортивні майданчики, волейбольне, баскетбольне та 2 футбольних поля, тренажерний зал, зал ЛФК, батути, настільний футбол та аерохокей, а також у літній період працюють 5 басейнів, два з яких в закритому приміщенні, а три під відкритим небом.
Чудові природні умови дають можливість займатися туризмом. Організовуються туристичні походи з ночівлею в палатках, а також проводяться екскурсії в:
Давній Галич;
м. Яремче, Буковель, Гошів, Манява;
Зарваницю Тернопільської обл.;
гірськолижний курорт Буковель;
Івано-Франківськ (аквапарк, парк розваг, кінотеатр).

Кожного дня для дітей проводиться ранкова «штовханка» (зарядка) та вечірня «гопанка» (дискотека).


Вартість навчання

310-400 грн в день


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Творчість

Рукоділля

Сервіси

Довіз

Харчування

Матеріальна база

За містом

Басейн


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

вул. Короля Данила 7, с. Сокіл, Галицький р-н. Івано-Франківська обл.

+38(067)-344-07-62

+38(097)-752-97-08

http://tabir-sokil.com.ua/


Карта


Події