Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Літній табір «Смайлики» запрошує у незабутню «Подорож у Нарнію. Табір 2017». Дата проведення 4 серпня - 12 серпня 2017. Цей табір ми наповнили цікавими майстерками, співами та забавами біля вогнища, тематичними флешмобами, фотоквестами, походами в гори, купаннями в річці, театральними постановками, вечірками, спортивними змаганнями. Події в нашому проекті спрямовані на розвиток дитини, прояв креативних, лідерських та організаторських можливостей. Всі заходи сплановані так, що одна творча справа за іншою нанизується, як пазли в одній картинці, захоплюючи дітвору всього проекту в одну загальну справу, не залишаючи осторонь нікого.

Кожна подія з дитинства закарбовується у нашій пам'яті не тільки своєю значущістю, але і безліччю дрібниць: запахом вогнища, словами пісень, криками перемоги, теплотою посмішки. Протягом життя одні події по вазі змінюються іншими, але завжди залишаються найважливіші та найемоційніші ... Тож, smile!

Ваші Смайлики!


Програми викладання

Цьогорічна програма: «Подорож у НАРНІЮ. Табір 2017». Це буде фантазія та неймовірні пригоди! Діти будуть вивчати класику фантастів. Разом з нашими інструкторами ми наблизимося до фантастичних світів, де у гори їздять на вузькоколійній залізниці. Під час наших екскурсій разом будемо відкривати надзвичайно мальовничі маршрути, ми пройдемо по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат там будемо милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, куштувати чай з карпатських трав. А наша подорож по інтерактивних музеях, які ми відкрили для себе і для наших мандрівників в Карпатах, не залишить байдужими нікого.

Уся програма табору дуже насичена: діти переживають кожного дня якусь іншу фантастичну подію, мандрують Нарнією. Після ранкового підйому троє дітей урочисто відкривають таборовий день виносом таборового стягу. Комендант табору розповідає які події СМАЙЛИКИ будуть переживати сьогодні. Опісля – ранкова руханка, під час якої діти мають пригоду - вони кудись ідуть, від когось ховаються чи когось захищають. Після ранкових зборів та сніданку розпочинається захоплююча пригода: діти поділені на вікові групи проходять різноманітні заняття: майстеркласи, малювання на природі використовуючи різні техніки(нитками, поролоном, свічками), спортивні ігри , забави на силу, спритність і витривалість. По обіді та відпочинку діти вирушають на квест чи у туристичну мандрівку, в яких дізнаються про відкриття чи події , які змінили світ і нас. Адже саме місце проведення табору знаходиться серед карпатських живописних гір, в одному із найромантичніших куточків Карпат, неподалік скель карпатського опришка – Олекси Довбуша, Карпатського трамвайчику, та чудотворної Ясної Гори. Одним із найулюбленіших занять на таборі є таборова пошта (діти пишуть один одному листи, присилають малюнки, наклейки), ярмарки (діти презентують свої вироби, демонструють майстерність, виявляють таланти) та підготовка до вечірньої програми (це феєрія польоту дитячої творчості та фантазії). Вечірня програма табору «Смайлики» перенесе кожну дитину у інший світ, в іншу історію, в іншу фантазію (театралізовані дійства, забави, вечірки, співи коло вогнища під супровід бандури та гітари, ігри та конкурси біля вечірньої ватри).

Події в нашому проекті спрямовані на розвиток дитини, прояв креативних, лідерських та організаторських можливостей. Всі заходи сплановані так, що одна творча справа за іншою нанизується, як пазли в одній картинці, захоплюючи дітвору всього проекту в одну загальну справу, не залишаючи осторонь нікого.

Повернувшись додому дітки будуть захоплені спогадами про карпатські краєвиди, вони будуть згадувати гірські пейзажі неймовірної краси, наскельні фортеці, та наспівувати пісні про стрімкі потоки із кришталевою водою.

Гасло цьогорічного табору «Подорож у Нарнію. Фантастика 2017-го року» : Подорожуйте! Не важливо скільки років вашим кедам і як вони виглядають, якщо вони об'їздили весь світ.


Вартість навчання

У вартість входить:

Транспортна доставка до місця таборування (приїзд зі Львова та від'їзд у Львів)
Проживання комфортних кімнатах (2-місних)
чотириразове якісне харчування + фрукти, солодощі
Матеріали для майстрування і спортивний інвентар
Медичне страхування
Медичне обслуговування в разі потреби
Супровід дипломованого психолога
Творчі екскурсії
Походи в гори та на річку
Розважальні програми
Футбол, баскетбол
Вартість участі : 5100 грн.


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)

Старша школа (15 - 18 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Спеціалісти

Психолог

Педіатр

Мови

Українська

Польська

Російська

Англійська

Німецька

Творчість

Рукоділля

Музика

Хореографія

Театр

Формат навчання

Сімейний табір

Літній табір

Методики/програми

"Школа майбутнього"

Демократична освіта

Казко-терапія

Гуманна педагогіка

Проектний підхід

Навчання у грі

Сервіси

Довіз

Харчування

Екскурсії

Інклюзія

Туризм

Матеріальна база

Тренажерний зал

Поблизу водойми (ріка, озеро)

У горах

Дитячий майданчик

Окрема будівля

Спортзал

За містом

На базі іншого закладу

Спорт

Волейбол

Художня гімнастика

Баскетбол

Шахи

Футбол

Наука

Логіка


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Світлана

В цьому році ми продовжуємо нашу ініціативу з розвитку цікавого проекту Смайлики, табору вже ЧОТИРИ рочки. Із кожним днем ми ростемо і вносимо щось нове. У 2014 ми починали просто з ідеї зробити щось нове, табір як вдома. В нас вірили команда і це надихало творити все більше. Ми пройшли теми: Подорож у Княжі Часи, Міжгалактичні Смайлики, Подорож світами і, з нетерпінням очікуємо, на щось нове, Подорож у Нарнію - це буде нова спроба, новий ривок відкрити діткам світ фантазії та творчості. Окреме дякуємо всім батькам, які з довірою відправили до нас своїх найдорожчих, завдяки Вашим діткам ми стали сім'єю Смайликів, це не просто якісь там 9 днів життя. Кожен рік це очікування побачити найрідніших. До зустрічі з 4 по 12 серпня залишається зовсім недовго! Ми чекаємо і посилено готуємось


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м.Долина, Івано-Франківська обл.(база табору "Карпати")

+38 (096) 020 02 77

Львівська обл., м.Львів

+38 (096) 020 02 77

http://www.smilyky.com.ua

https://www.facebook.com/smilyky.com.ua/

Написати повідомлення
Події