Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Маючи більше 8 років власного досвіду роботи з дітьми, ми дуже ретельно вивчали також стандарти та досвід з навчання і відпочинку дітей в найкращих вітчизняних і міжнародних таборах. Наші знання дозволили нам на численні прохання батьків з літа 2016 року успішно розпочати новий проект Camp at YES! Це був справжній виклик для всіх та великий досвід! З того часу в нашій школі під час всіх шкільних канікул – восени, взимку , навесні та, звичайно, літом – діє денний мовний табір. Цілий день ваша дитина перебуває в англомовному середовищі,в оточенні досвідчених викладачів та їх асистентів, вихователів, спортивних тренерів та турботливого персоналу школи. Всі вони забезпечують нашим юним кемперам чудовий активний відпочинок, навчання та досвід спілкування англійською в невимушеній атмосфері і, звичайно ж, повну безпеку! Наш проект спрямований на створення сучасних умов і можливостей корисного та активного відпочинку дітей в межах міста, створення атмосфери англійського середовища без виїзду за кордон. Зусиллями усього колективу нам вдалося розробити та втілити в життя програму « активний відпочинок на канікулах + англійська мова». Наша програма максимально насичена різноманітними видами творчої діяльності, подіями та розважальними заходами. І все це англійською мовою!


Програми викладання

Курс англійської мови
Курс англійської мови складається з 8 занять по одній годині (60 хвилин) кожне. Зрозуміло, що канікули – це відпочинок і розваги, тому форми і теми занять розроблені саме такими , щоб дітям було легко, цікаво, і водночас корисно. Разом з National Geographic наші кемпери поринуть у захоплюючу подорож, вивчаючи навколишній світ та його таємниці, беручи участь у цікавих проектах та експериментах.

Арт-година
Година психологічного розвантаження , відпочинку від активних дій та емоцій. Ми пропонуємо відпочити, розслабитися, послухати чудову класичну музику або записи звуків природи, помріяти , а потім висловити свої емоції, почуття та думки в малюнках, зображуючи свій внутрішній світ в яскравих дивних образах та сюжетах.

Театральна студія
Дитячий театр – це чудова можливість провести дозвілля граючи та розвиваючись! І ще, це зовсім не схоже на уроки, а більше схоже на гру! А театр англійською взагалі виклик! Цікава форма навчання , яка допомагає розвинути пам`ять, уяву, увагу, та такі необхідні у житті риси, як впевненість у собі та комунікативність. Із задоволенням перевтілюємося у англійські персонажі та активно готуємося до шоу талантів!

Динамічні ігри на свіжому повітрі.
Прогулянка приносить море задоволення,коли вона добре організована та насичена різноманітними активностями. В нашому арсеналі є безліч ігор та змагань для того, щоб наші «непосидьки» знайшли гідне застосування своєї енергії, що б’є через край!

Англійський пікнік
Зрозуміло, влітку всі батьки бажають,щоб їх дитина максимально перебувала на свіжому повітрі. Отже ми включили в свою програму виїзд за місто на пікнік. Неподалік від Черкас на мальовничому березі Дніпра ми влаштовуємо скаутський пікнік: це і виховний і розважальний захід одночасно.

Розвиток мислення
(Для старших груп ) Знайомство з унікальним курсом, який оснований на методах сучасних ІТ- технологій. Інтерактивно-візуальна гра сприяє розвитку логічного ( та алгоритмічного) мислення і зможе буде дуже корисною для подальшого вивчення основ ІТ- технологій.


Вартість навчання

380 грн/день


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Творчість

Музика

Театр

Хореографія

Формат навчання

Літній табір

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м. Черкаси, вул. Гагаріна 136

+380 (68) 988-76-09

+380 (63) 988-76-09

http://www.summercamp.yes.ck.ua/

https://www.facebook.com/englishschoolyes/


Карта


Події