Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

З 1 червня в Universe Academy стартує літній мовний табір для дітей віком від 6 до 12 років. Особливістю нашого табору є унікальна програма, розрахована на 6 тематичних змін (тижнів). Кожна зі змін - окрема історія з пізнавальним, навчальним та розвиває сюжетом. Аніматори спільно з викладачами англійської мови захоплять вихованців табору в казкові пригоди, дадуть можливість спробувати себе в різних ролях і видах діяльності.


Програми викладання

В програму табору входять:
навчання основам повсякденного англійської мови як на заняттях з педагогом, так і в процесі навчальних ігор;
рухливі ігри на вулиці і території центру;
настільні ігри;
щоденні заняття творчістю, майстер-класи з різних напрямків рукоділля;
щотижнева зміна тематики;
організація виїзних екскурсій і майстер-класів за доп. плату.

Перелік тематичних тижнів:

Вовки з Уолл-стріт для юних бізнесменів (5 - 9 червня; 17-21 липня)
Всі учасники цього тижня стають справжніми стартаперам, мають можливість відкрити своє приватна справа, дізнатися ази економіки, отримати прибуток, побороти конкуренцію ринку і виграти Тендра серед інших підприємців.
 
По стопах Шекспіра (12-16 червня; 24-28 липня)
Ну що ж, куліси відкриваються ... Отже, бурхливі оплески! На цьому тижні Ваші юні обдарування покажуть Вам справжні вистави! Хлопці поринуть у світ театру, осягнуть ази акторської майстерності, сценічної мови, побувають у вигляді конферансьє, навчаться танців, сценічного руху і вокалу. В кінці заїзду порадують батьків показовим виступом.
 
Майстерня професора Чудакова (19-23 червня; 31 липня-4 серпня)
Ласкаво просимо в майстерню професора Чудакова! На цьому тижні На Вас чекають ми представимо різні майстер-класи своїми руками, кожна дитина зможе розвинути себе в рукоділлі. Яскраві аплікації, багато цікавих, нескладних і безпечних дослідів. Ну і звичайно ж професор Чудаков запросить в гості Фіксікі! Саме з сімки і нулики ваші дітки
 
Як Паспарту козаків навколо світу водив (26-30 червня; 7-11 серпня)
Ласкаво просимо в майстерню професора Чудакова! На цьому тижні На Вас чекають ми представимо різні майстер-класи своїми руками, кожна дитина зможе розвинути себе в рукоділлі. Яскраві аплікації, багато цікавих, нескладних і безпечних дослідів. Ну і звичайно ж професор Чудаков запросить в гості Фіксікі! Саме з сімки і нулики ваші дітки зможуть не тільки познайомитися, але й змайструвати щось цікаве. В кінці тижня всі хлопці зможуть виставити свої вироби на нашому ярмарку.
 
Захоплююча телетиждень "Сhildren`s summer TV show" (3-7 липня; 14-18 серпня)
Ваша дитина завжди мріяв вести свою телепередачу? У нашому чудовому таборі все мрії збуваються. Кожен малюк буде брати участь в запису інтерв'ю, ну, наприклад, де-небудь на Місяці, побуває в ролі ведучого або інтерв'юйованого, отримає можливість зняти або записати свій репортаж, і звичайно ж відвідати майстер-клас провідних і роботи з мікрофоном.
 
У пошуках пригод (10-14 липня; 21-25 серпня)
Представляємо Вашій увазі тиждень квестів - ще більше веселощів, більше руху, ще більше кмітливості і різних крутих реквізитів. У Вашої дитини буде можливість проявити дедукцію, пройти різні логічні місії і шляхом проб і помилок виграти і знайти справжній скарб, історія якого тягнеться від ери динозаврів до розслідувань Шерлока Холмса.


Вікові групи

Початкова школа (6 - 10 років)

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Літній табір

Мови

Англійська


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

Запоріжжя, Бульвар Шевченка 6

+38(098) 821-00-22

+38(095) 080-23-33

http://universeafl.com/dnevnoj-letnij-lager/

https://www.facebook.com/universeafl/?ref=...


Карта


Події