Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Клуб/гурток, Садок, Центр дитячого розвитку

Як центр розвитку "Веселка" ми відкриті для вас у м.Вінниця з 1 липня 2014р. Ви можете знайти нас за адресою вул. Келецька 130а з 10 березня 2015р. А також ми раді запросити вас в новий філіал за адресою вул. Порика 14, що функціонує з 7 листопада 2015р. Ми працюємо за ліцензією № АЕ 271368 від 26.06.15 Міністерства освіти і науки України у Вінницькій області.

Методичне оснащення нашого центру формується і укомплектовується з 2012 року, саме з цього періоду почалося тестування існуючих авторських програм з підготовки до школи. Пройшовши тестування в індивідуальній та груповій роботі в 97% випадків зарекомендували себе найкращим чином.

Безліч дітей завдяки проходженню курсу підготовки за запропонованою нами системою отримали прекрасний старт і успіх в кращих школах міста Вінниця. Наш центр надає широкий спектр навчальних, розвиваючих і розважальних курсів як для дітей так і для їхніх батьків.

Центр розвитку дитини "Веселка" відрізняється своєю спеціалізацією на підготовці дітей до школи. Ми маємо приклади десятків вінницьких сімей, що високо оцінили отримані результати. А також нашею відмінністю є вибудувана система навчання персоналу, що забезпечує постійне підвищення якості послуг та поліпшення сервісу.

Наші педагоги проходять трьох етапний відбір на конкурсній основі, після чого постійно вдосконалюють свої навички, як за допомогою внутрішньої системи навчання, так і на міських та всеукраїнських професійних семінарах та конференціях. Наше кредо - це особистісно-орієнтований підхід до наших маленьких клієнтів.

Ми створюємо і забезпечуємо дітей особливим середовищем для розвитку, в якій панує повага свободи і самовираження маленького генія. Ми вчимо дітей бути самостійними і проявляти повагу один-до-одного. Бути сміливим і досягати поставлених цілей в той же час бути відкритим до прекрасного і любити світ. Це оберігає дитину від формування комплексів і нав'язаних обмежень, якими так багатий наш соціум.


Програми викладання

Психолог
Не існує запитань, на які немає відповідей, але інколи досить важко зрозуміти та впорядкувати ряд проблем, варіантів, складних виборів, що стосуються дітей, їх навчання, виховання, розвитку, розуміння.

Театральний гурток

Логопед
Сучасні діти – це невгамовні допитливі «чомусики», які прагнуть нових знань та бажають набути нових умінь. Майже вся інформація сприймається на слух і тому вкрай важливо, яке мовлення дитина чує від оточуючих. Вміння зрозуміло виражати свою думку дозволяє дитині бути впевненою та легше вступати у діалог з іншими, а значить, має великий вплив на формування самооцінки дитини.

Англійська мова для дітей
У необхідності знання іноземної мови сьогодні ніхто не сумнівається, тому все більше сучасних батьків прагнуть навчати дітей англійської. Причина такого бажання зрозуміла, адже дитині потрібно знати мову, щоб спілкуватися, читати, дивитися фільми англійською, і звичайно, щоб у майбутньому влаштуватися на престижну роботу.

Міні садочок
Міні-сад «Веселка» - це захопливе дитинство та з користю проведений час. Наш садочок для матусь, які не мають можливості завжди бути поряд зі своїми малятами. Для матусь, які прагнуть, щоб їх діти розвивалися, спілкувалися у колективі та знаходили нових друзів.

Малювання для дітей з 3 років
Малюнок – це неймовірний процес створення ілюзії видимого світу, а також чогось абсолютно нового та унікального. Мистецтво малювання являє собою єдиний творчий та навчально-пізнавальний процес, який дозволяє розвинути спостережливість, фантазію, уяву, координацію рук та очей.

Хореографія для дітей
Правильна постава, витончений силует, гарна ходьба і добрий настрій – це все те, над чим людина має працювати ще з дитинства. Саме танці для дітей допоможуть розвинути все вище вказане, а також правильну координацію, слух, темп, пам'ять, дисциплінованість, творче мислення та багато іншого.

Школа успіху
Проект «Від маленької дитини - до успішної людини» - це розвиваюча навчальна програма для дітей віком 6-12 років, яка спрямована на розвиток ефективних навичок для досягнення успіху.

Декор та дизайн
Центр дитячої творчості пропонує дітям гарно провести час у атмосфері юного дизайнера, що без сумніву, корисно для їх фізичного та емоційного розвитку, причому у будь-якому віці.

Ранній розвиток (Baby Start)
Кожна дитина - це маленька особистість, тому ми сприяємо розвитку кожного, враховуючи його індивідуальні особливості і потреби. Ми з повагою ставимося до етапів фізичного, духовного, емоційного, інтелектуального і соціального зростання кожної дитини. І тому наш центр раннього розвитку працює за програмою, спрямованої на всебічний розвиток дітей.

Підготовка дітей до школи.
Відмінність програми полягає у принципі циклічності матеріалу, що забезпечує закріплення навичок необхідних у школі. Повторюваність вивченого з постійним ускладненням органічно знаходить місце у дитячій свідомості не перенапружуючи її.


Вартість навчання

Стандарт 390 грн.

*Повний курс навчання за обраним напрямком (8 занять), хореографія та фітнес (12 занять)
*Матеріали для творчості та навчання
*Відпрацювання пропусків по суботам

Оптимальний 490 грн (48грн/зан)

*Повний курс навчання за обраним напрямком (8 занять), хореографія та фітнес (12 занять)
*Матеріали для творчості та навчання
*Відпрацювання пропусків по суботам
*Бонусні 4 заняття на місяць за 25 грн/зан. за напрямком на вибір – хореографія чи декоративне мистецтво

Преміум 1250 грн.
*Повний курс вивчення англійської мови та підготовки до школи
*Матеріали для творчості та навчання
*Відпрацювання пропусків у будні дні та по суботам
*Малювання, хореографія та декоративне мистецтво – безлімітне відвідування
*Привілегії Клубу «Свідомого батьківства» тренінги, семінари.
*Індивідуальні консультації по корекції поведінки дітей (для батьків)
*1 тематичний майстер-клас з творчості.

Тарифи на окремі послуги
Міні-садок 1250 грн (Пн-Пт з 9.00 до 14.00)
Загально-розвиваючі заняття

Психологічний супровід та контроль адаптації дитини.
Хореографія, ритміка
Творчі заняття
Прогулянки (орієнтовано на погодні умови)
Чай з печивом (батьки можуть давати дітям перевірену їжу додатково)
Відпрацювання 50% пропусків при наявності мед. довідки.
Ранній розвиток
390 грн.
Загально-розвиваючі заняття з урахуванням вікових особливостей

Логопедичні та індивідуальні заняття 70 грн.
Логопедичні заняття 560грн/8 занять
Консультація психолога 120 грн
Індивідуальні заняття зі шкільних предметів - 560 грн/8 занять

Дитяча кімната «Вільні руки мами» 30 грн/год.
Індивідуальні консультації по корекції поведінки дітей та вихованню 100грн

Baby start з 8 місяців + мама 390грн


Вікові групи

Дошкільна (0 - 6 років)

Початкова школа (6 - 10 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Формат навчання

Міні-садок

Підготовка до школи

Майстер-класи

Мама і маля

Ранній розвиток

Спеціалісти

Логопед

Мови

Англійська

Німецька

Спорт

KidFit (дитячий фітнес)

Творчість

Театр

Хореографія

Рукоділля


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

м Вінниця, Вул. Келецька, 130а

+38(098) 653-06-94

+38(096) 173-89-92

м Вінниця, вул. Порика, 14

http://centr-veselka.vn.ua

https://www.facebook.com/veselkaclub/?pnre...


Карта


Події