Раз на тиждень ми відправляємо для вас дайджест з найкращими публікаціями

Загальний опис

ВИД ЗАКЛАДУ - Табір

Запрошуємо відкрити для себе новий та унікальний літній наметовий дитячий табір «Моя Країна» на Шацьких озерах, у заповідній місцевості на березі озера Пулемецьке. Ми створили табір, в якому відібрали краще для відпочинку дітей – єднання з природою, комфортні умови та цікава насичена програма для дітей віком 10-15 років.

Місце розташування Дитячого табору «Моя Країна» – Шацькі озера. Всі чули про це унікальне місце, але досі не мають чіткого уявлення про прекрасну і дивовижну місцевість. Повною мірою відчути затишок можна віддалившись від шуму, створюваного натовпами відпочиваючих. Ми обрали менш людне місце для табору – берег озера Пулемецьке, яке не поступається красою Світязю та має переваги завдяки чистій воді, екологічному середовищу, наявності хвойних лісів і відсутності забруднюючих джерел.


Програми викладання

В програмі основи самозахисту, стрільба з лука та арбалета, снайпінг, плавання, човнова справа, рибальство, альпінізм і туристичні навики, походи, показ фільмів, ватра, патріотичні пісні, творчі майстерні (ковальство, гончарство, писанкарство, лялькарство), травознавство і медицина, кулінарія та похідні страви, лекції та історічні розповіді, зустрічі з відомими людьми.

В першому заїзді основна увага приділяється козацькому вихованню та бойовому гопаку, в інших – основи самозахисту та майстер-класам. Крім того, на 1 заїзді буде проходити святкування Івана Купала, на решту – запрошені відомі персони. Ми обрали липень місяць для усіх заїздів, щоб діти змогли якомога більше насолодитися чарівними хвилями Шацьких озер!


Вартість навчання

Ціна до 15 травня 2017 - 2900 грн, після 15 травня 2017 - 3100 грн. Існують знижки 5% для учасників попереднього року Дитячого табору "Волинська Січ", для дітей добровольців АТО та дітей з однієї сім'ї.

Графік змін:

1 заїзд “Волинська Січ” – 1 липня – 10 липня
2 заїзд “Моя Країна” – 10 липня – 19 липня
3 заїзд “Моя Країна” – 19 липня – 28 липня


Вікові групи

Середня школа (10 - 15 років)


Атестат державного зразка

Школа не надає державний атестат


Додаткові умови:

Сервіси

Туризм

Довіз

Організація свят

Харчування

Мови

Українська

Формат навчання

Літній табір

Майстер-класи

Творчість

Рукоділля

Музика

Хореографія

Спорт

Шахи

Волейбол

Футбол

Бойові мистецтва

Матеріальна база

Поблизу водойми (ріка, озеро)


Залишити відгук

0/2000 символів використано

Коментарі 1


avatar

Ірина

Рукоділля з майстер-класами (іграшки із природних матеріалів, папє-маше, пейп-арт, стиль терра, із тканини), а також хореографія (народні танці). Вам потрібен такий Майстер?


Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Адреса

с. Пулемець, Шацький район, Волинська область

+38(067)257-33-80

http://www.moyakrayina.com

https://www.facebook.com/moyakrayina/

Написати повідомлення
Дописи
Події